Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan emberekről, akik az ismerkedést állásinterjúként fogják fel, a párkapcsolatot munkakörnek?

Figyelt kérdés
Szerintem elég undorító a világnézetük, akik így gondolkodnak.
2020. szept. 3. 10:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Képtelen vagyok komolyan venni az ilyen egybites, sarkított hozzáállást.
2020. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnálom őket.
2020. szept. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem is, de ez valamilyen szinten a kapitalizmus hozománya.


Nem hoznám vissza a kommunizmust, de azért ebből is vissza kellene venni. Sok ember úgy érzi, hogy valaminek csak akkor van értéke, ha PIACI értéke van, és sajnos a nőkre/férfiakra/párkapcsolatokra is árcímkét aggatnak.

2020. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
30%

Úgy érted a nők 99%-áról?


Ők szokták első randin kérni a bizonyítvány + jogosítvány + oltási papírok + önéletrajz kombót. De tényleg, ők kérdezik meg, hogy mit és hol dolgozom, belőve ezzel az iskolai végzettségemet, és főleg a lóvémat.

2020. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

"ők kérdezik meg, hogy mit és hol dolgozom"

Az embereket általában szokta érdekelni, hogy a másik mivel tölti az ideje felét, milyen témákban lehet járatos, stb. Ez egy normális, alapvető érdeklődés.

2020. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
12%

"milyen témákban lehet járatos"


Csak a munkakörből lehetetlen ezt teljesen kitalálni, néhány speciálist leszámítva.


Kollégáim közül az egyik hobbija - és második bevételi forrása - a kertészkedés, a vetemények termelése, a másik amolyan viharvadász aki profi szinten magyaráz el bármilyen időjárási anomáliát, a harmadik ember a magánéletében egy közepesen sikeres régiós festőművész, a negyedik a helyi kórus alapembere - pedig csak munkakör alapján ezeket nem gondolná senki, mert ez egy tipikus "muszáj-munka", semmi több. Így is tekint rá mindenki aki itt van.

2020. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nem is azt írtam, hogy ebből aztán egyértelműen lehet következtetni 100%-os bizonysággal és pontossággal. Azt írtam, "lehet". Ha megtudom hogy kamionsofőr, akkor feltételezem hogy valószínűleg szeret vezetni, ha ornitológus akkor érdeklik az állatok, ha tesitanár akkor sportkedvelő, stb stb. Elindulni jó téma. Tőlem 99%-ban olyanok kérdezik, hogy és amúgy mit dolgozok, akik nem akarnak tőlem semmit, csak megismerkedtünk. :)

2020. szept. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
51%

5.-nek.


Rendben.


Haverom bolti eladó. Na ebből mi jön le neked?


(A srác rendőrségi terrorelhárító volt, járt Afrikában, Ázsiában. Imád horgászni, lőni, motorozni, sziklát mászni. És szépen él, van a fizu mellett majd 300 nyugdíja, 55+ évesen, olyan kondiban, mint egy 30 éves.)


Szóval, mi jön le abból, hogy bolti eladó, 55+ éves férfi? (Egy fegyverboltban.)

2020. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Minél idősebb az ember annál határozottabb elképzelése van arról, hogy mit nem szeretne.

Nincs már kedve, ereje próbálkozni meg rizikózni.

2020. szept. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
49%

7.


Itt csak annyira következtethetnél, hogy ez csak egy munka amit mindenki elvégez gyorsan, hogy utána a különböző hobbikat élvezhessék vagy egyéb céljaikon dolgozhassanak.


Muszáj-munka. Ha már régen Rúzsa Sándor muszáj-betyár volt, akkor ennek mintájára létezik manapság a muszáj-munka ami olyan, "hogy legyenek fizetve a számlák" stílusú, lehetőleg olyan amivel nem kell külön foglalkozni és nagyjából stabil.

2020. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!