Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Melyiket választanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Melyiket választanátok, ha muszáj lenne? Adott két 28 éves férfi. Egyiknek sem volt még barátnője. Az egyik szűz, a másik 5-ször szexelt életében. Tegyük fel, hogy külsőre mindkettő bejön neked és a személyiségük is.

Figyelt kérdés
Tudom, sokatoknak egyik verzió sem lenne szimpatikus. De mégis. Melyik a jobb eset?
2020. szept. 3. 17:03
A kérdező szavazást indított:
A szűz férfit választanám.
Azt a férfit választanám, aki 5-ször szexelt életében.
23 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzátenni, hogy komoly kapcsolatra kell választanod a kettő közül.
2020. szept. 3. 17:06
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen mindegy aki 5x szexelt csak lepkefingnyivel tapasztaltabb a másiknál.
2020. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Olyan nincs, hogy nem érdekelne a dolog és amelyikkel jobban összeillünk? Engem nem zavar ha szűz meg az se, ha 5x életében elment prostihoz. Igazából tök irreleváns infó lenne, max annyiból számítana, hogy ha tudom, akkor kicsit elnézőbb és türelmesebb vagyok vele eleinte, de ennyiben számítana max. Ebből a szempontból teljesen egyenértékű számomra a két pasi.
2020. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Valaki írja le, hogy mi értelme az ilyen kérdéseknek? Kit válasszak? és társai.
2020. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez azért komoly kérdés,fiúk ti kit választanátok,julit aki szatyorral a fején közlekedik,vagy katit aki símaszkban,hozzáteszem juli diplomás,nettó 500 jövedelemmel,mìg bezzeg kati varrónő,nettó 120-al,mert ha julit választjátok szerintem igen felszínesek vagytok!
2020. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, mert olvastam már olyan kommentet, hogy huszonéves nők azt írták, hogy gáznak tartják, ha a férfi nem barátnővel vesztette el a szüzességét, hanem volt 1-2 kalandja és így sikerült.


Szóval kíváncsi vagyok, hogy a nők hány %-a gondolkodik úgy, hogy szimpatikusabb neki a szűz férfi, mint egy olyan, aki már szexelt párszor, de mégsem volt barátnője.

2020. szept. 3. 17:14
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

"Szóval kíváncsi vagyok, hogy a nők hány %-a gondolkodik úgy,..."


És szerinted erre majd itt a GyiK-en kapsz egy valós százalékot? Barom...

2020. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Egyértelműen a szűz a favorit, nem kérdés.


21 L

2020. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Azt, amelyik nem tesz fel ilyen gyökér kérdést.
2020. szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!