Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólni kéne? Vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólni kéne? Vagy inkább hagyjam? Miért teheti ezt?

Figyelt kérdés

Páromnak feltűnt, hogy szinte minden este egy jól szituált férfi nézeget befelé egy lakás ablakán és egy darabig ott leskelődik valamit vagy valaki után. Néha még a redönyt is piszkálja, hogy belásson. Pár perc múlva óvatosan körbenéz és elmegy, majd vissza jön, körbenéz és újra leskelődik valamit. Aztán elmegy. Másnap szintén ugyan ez.


Nem tudom hogy mire ilyen kíváncsi. De abban biztos vagyok, hogy aki ott lakik, nem tudja hogy valaki szinte minden este kukkolja őket. Ha tudnának róla, biztos tennének ellene valamit.


Mire lehet gondolni ilyenkor?

Egyáltalán kéne szólni azoknak akik ott laknak, vagy inkább ne szóljunk bele?


Én úgy érzem lehet kéne jelezni nekik, hogy egy férfi ott olálkodik esténként és befelé nézeget. Ki tudja mit akar. Az is lehet hogy ki akarja őket rabolni, vagy egy perverz állat aki erre veri. Vagy egy pedofil aki gyereket kukkolja. Vagy egy szerető. Ha szerető akkor nem kéne bele folyni ilyenbe, mert nem tudhatom ki az és mi célból leskelődik és még a végén mi jönnénk ki rosszul belőle. Amint sikerül, lefotózom. Hátha ismerős lehet a lakónak.


Ti mit tennétek?



2020. szept. 3. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még szép hogy szolj, hogy lehet ezen gondolkodni..
2020. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szólj, ki tudja miért kukkol.
2020. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még a rendőrt is ráhívtam volna.
2020. szept. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, ez para, persze hogy szólj.
2020. szept. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. szept. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a nőnek akkor.
2020. szept. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen készítsetek erről, ahogy a fickó leskelődik felvételt, így az ottlakónak meg tudjátok mutatni. Lehet ismeri az illetőt, valamint a későbbiekben is jól jöhet a bizonyíték.
2020. szept. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kimennék ,és megkérdezném,hogy segíthetek e valamit.

Esetleg így együtt ,(az én 104kilómmal) emelgessük e együtt a redőnyt!


F

2020. szept. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!