Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek, miért utál engem a legtöbb lány? (23/f) :S Bővebben lent kifejtem. Az élet tapasztaltabb fiúk is írhatnak!

Figyelt kérdés

Sziasztok, 23 éves vagyok. 170 cm magas vagyok,rövid barna hajú,barna szemű,átlagos vagyok, nem járok kondiba, sose volt még barátnőm. Általánosban sem szerettek volna velem járni és olyan se volt aki szerelmet vallott volna, akkor nem tudtam hova tenni. középiskolára pedig minden megváltozott. Csomóan utálnak.. pedig az órákon csendes vagyok.. nem jelentkezem.. nem állok a középpontba. Nem vagyok nagyképű, sem bunkó, mindig magam előtt engedem be a lányokat az ajtón( és nem azért! :D), mindig köszönök nekik. Akármennyire bunkók velem, vagy nem válaszolok vagy csak helyeselek és elmegyek onnan.. Sose volt sok lány barátom vagy ismerősöm. Sosem tudtam, hogy viszonyuljak hozzájuk. Átlagos tanuló vagyok, bár nem vagyok minta diák, eléggé feltudom emelni a hangom egy tanárral folytatott vitában.. kicsit erős az igazságérzetem.:'D Szóval eléggé megoszlanak a tanárok véleményei rólam.

Zenét ritkán hallgatok. Viccesnek nem tartom magam, legalábbis sok embert nem tudtam megnevetetni.:) Különcnek és furcsának neveznek a tanárok és az osztálytársaim is.

Sose megyek el az osztálykirándulásokra, sem közös eseményekre.. Bulizni egyáltalán nem. Nem cigizek, soha sem cigiztem. Nem azért mert, jaj.. hanem mert nincs rá igényem. :'DD Többen próbáltak rávenni h csak próbáljam ki, még Anya is o.O :'D Még részegen se tudtak velem elszívatni egy cigit! :)

A vitákban általában mindig az én szavam az utolsó,(rossz szokás). Sokat gondolkodom, könyveket olvasok szeretem az elgondolkodtató dolgokat.Komoly vagyok és egyszerre bolondos..akár egy őrült tudós...Nem értek a divathoz, a magam útját járom. Eléggé romantikus vagyok, lehet túlzottan is. :'D Várom mindig AZT a találkozást, mint a filmekben..sose jön el.. ':D Sétálni akarok a parkban kézen fogva..A hóesésben összebújni.. Meglepni azt akit szeretek csokival..vagy akármivel amit szeret..de esélyem sincs. Anime mániás vagyok, mikor itthon vagyok, ami elég sok időt foglal magába, akkor animét nézek.. és elég sokat tudhatok magam mögött.

Kevés barátom van, de szinte minden fiúval kijövök:).

Sok rossz tulajdonságom van..

1. Ugye a vitatkozással kapcsolatos dolgok..

2. Mindenbe beleszólok amihez van mondanivalóm

3. Túl őszinte vagyok, kimondom amit gondolok

4. Érzéketlen vagyok olyan dolgokkal amik nem érdekelnek

5. Amihez kedvem támadt, csak azt csinálom..

stb stb...

Ha kell képet küldök privátban. Szerintetek miért utálhatnak, vagy miért vagyok nekik ellenszenves az első perctől fogva? Mi bajuk lehet velem? Amikor megkérdeztem annyit bökött rá az egyik, hogy mert "debil" vagy. Nem is ismer, sose beszélek vele.. a baráti körünk is más. Miért mondja ezt? És miért ilyenek velem?



#fiú #lány #magány #probléma #furcsa #iskola #kapcsolat #utálat
2020. szept. 5. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj, de ezek alapján egy keménykedő, mindenbe beleokoskodó pukkancs vagy, akinek azonban már a társaival nem akkora ám a szája, elsunnyog minden közösségi eseményt, meg se szólal, csak pl a tanárokkal szemben, akikről tudja, hogy nem nagyon tehetnek semmit, mert megszívják.

Most biztos bunkónak fogsz tartani, lehet, jogosan is, de nekem ebből a bemutatkozásból ez jött le.

2020. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Hasonló diák voltam, de nem toltam túl az antiszoc viselkedést. Iskolán kívül voltak barátaim. Olyan társaságot találtam, ahol értékelték, hogy volt mindig saját véleményem. Persze suliban is volt pár haverom, voltak páran, akik inkább utáltak, mert nem álltam be a sorba.

Nem hagytam, amikor egy tanár akarta belém fojtani szót. Még azt is elmondtam, hogy szerintem nem jó, amit csinál. A tanár sem értette, hogy ezzel mindenkinek csak segíteni akartam. A tanárok sem szoktak ahhoz, hogy egy diák őszintén és önzetlenül beszél velük.

2020. szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Nyámnyila vagy
2020. szept. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Jól értem, hogy 23 évesen középsuliba jársz? És csak a tanároknak pofázol vissza az osztálytársaidnak meg hagyod magad?

Te egy okoskodó, ripacs ember vagy. Már ne haragudj. Ahoz, hogy kedveljenek egy 360 fokos fordulatot kellene venned vagy olyanokat keresni, akik a te korosztályod.

Próbálj kezdetben arra összpontosítani, hogy védd meg magad a társaiddal szembe, ne feleselj a tanároknak (inkább azon légy, hogy el végezd a középsulit),tanulj, engedj a vitákból, próbálj meg érdeklődni olyan dolgok iránt amik annyira nem érdekelnek.

Ne okoskodj mindig... Stb

2020. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Esti Gimnázium!
2020. szept. 5. 15:21
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Így már érthető, hogy miért vagy bunkó
2020. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Estin alapból nem szoros a közösség, oda többnyire felnőtt, dolgozó emberek járnak, akiknek már vannak barátaik meg pasijuk/csajuk, nem ott akarnak szerezni. Egy ilyen befosi, csak azokkal szemben (tanárok) keménykedni merő, akik nem tudnak vele mit kezdeni, de egyébként mindenből magát kivonó, meg sem szólaló fazonra meg ne csodálkozz, ha semennyire sem kíváncsiak.
2020. szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

#4 a 360as fordulat... az egy teljes kör. Amire te gondolsz, az a 180.


Amúgy igen, kérdező, elég idegesítő alaknak tűnsz, aki nem találja a helyét, és egyre inkább szétesik, leolvad róla ez a gagyi mézesmáz. Kicsit válts környezet, sportolj, keress hobbit amiben magabiztosnak érzed magad, olvass, fejleszd magad.

2020. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Rossz a kategória...23 évesen már nem vagy tini
2020. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

Rád írtam, hogy a leírás alapján szimpi vagy, küldhetnél egy képet, mert kíváncsi vagyok. Küldtél képet, aztán megkérdezted, hogy a kép vagy a leírás alapján vagy szimpatikus. Mondom mivel még a kép előtt megállapítottam, így a leírás miatt. Erre azt mondod, "szóval ronda vagyok".

Nem. Gyerekes vagy.

2020. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!