Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi egyedülálló anya mostanság?

Figyelt kérdés
2-3 éves a gyerek, de már külön vannak az apától. Lányom most ment oviba, fele gyereknek a csoportjában már nincsennek együtt a szülei.

#Egyedülálló, anya, párkapcsolat, szülők,
2020. szept. 5. 22:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Mert szerencsére megtehetik, hogy változtassanak az életükön.
2020. szept. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Elég sokrétű probléma, kezdve a házasság értékének folyamatos zuhanásától a felelőtlen gyerekvállaláson és silány konfliktuskezeléseken át az emberi kapcsolatok lezülléséig, csak hogy párat említsünk. Az anya meg kb. mindig megfogja kapni a gyereket.
2020. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Mert a ferfiak altalaban felrek.urnak.
2020. szept. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Szörnyű az arány, én sem értem.
2020. szept. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
7%

1.: Sok buta nő, nem fogja fel, hogy a legtöbb férfi manapság nem akar gyereket.

2.: Sok nő nem tudja, hogy hol a helye. Manapság a férje, a pasija, és sajnos nem az URA, a nőnek. Ezért a média, és a nő szülei a felelősök.

3.: Sok pasi csóró, hogy ezzel tekintélyt szerezzen a nő, és a nő családja előtt.

4.: A nők dolgoznak. Ott sok a pasi, aki rájuk megy, és pénzt keresnek, így van miből lelépniük.

5.: Kevés a FÉRFI, és kevés a NŐ.

6.: A férfiak fiatalon nősülnek. Pedig csak 35-40 évesen lenne szabad, akkor is egy max. 20 éves lányt kellene elvenniük, és gyakorlatilag "kinevelni" maguknak belőle egy párt, egy társat.

4.:

2020. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Carragher_x ***** válasza:
65%
Ugyanazért, amiért 30 éve is.
2020. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Fuu ötös, te nagyon gyökér lehetsz XD hol élsz, 1850ben?XD
2020. szept. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
Az én lányom is óvódás volt, mikor elváltunk. Nem működött a kapcsolat, és nem akartunk boldogtalanul élni. Aztán mindketten új párra találtunk, én már 10 éve vagyok együtt a férjemmel, az exem 6 éve az új párjával. Mindketten boldogan élünk sok éve. Én nem bánom, hogy manapság van esély, lehetőség újrakezdeni. Azt megfigyeltem, hogy akik akkor megszóltak, kibeszéltek, hogy válunk, azok általában szar házasságban éltek, és benne is ragadtak. Vagy épp a férjük lelépett egy másik nővel. Úgyhogy ne ítélkezz, mert lehet, hogy pár év és te is egyedül leszel.
2020. szept. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

Mert általában nem apuka neveli a gyereket válás után.

Most nem kötözködésből, de ebből a kérdésből kicsit úgy jön le, mintha az anyukák lennének emiatt felelőssé téve. Pedig ehhez két ember kell. A válás meg már jó pár éve szokványos, csak manapság már sok pár egyre hamarabb jut el idáig. Ennek számtalan oka van.

2020. szept. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Mert sok szemétláda féreg van.
2020. szept. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!