Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha mondhatni van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha mondhatni van 20 millió ft vagyonom, de nem olyan formában, hogy a nők is bármit észrevegyenek belőle egy randin? Félek ez tántorított már el nőket ismerkedéskor 26/F

Figyelt kérdés

Nem nagy szám, csak a 82 éves nagymamámnak egyedüli unokája vagyok és a szüleimmel is egyetértésben a nevemre íratta a házát úgy, hogy haláláig tartó haszonélvezeti joga van, vagyis ott lakik, de amúgy majd egyszer az enyém lesz. A ház kb 15 milliót ér egy vidéki nagyvárosban (tavaly a sokkal rosszabb szomszéd házat 13 millióért adták el). Én is amikor hazalátogatok úgy tartom karban a házat, mintha enyém lenne, amikor mamát látogatom. Ezen kívül még 5 millióm van abból félretéve, hogy 21-23 éves koromban külföldön dolgoztam és nem vertem el az egészet, amit ott kerestem. Jelenleg főiskolát csinálok levelezőn, egy piacképes szakon és mellette dolgozom részmunkaidőben.


Viszont kívülről ebből látszik semmi. Külön albérleti szobában lakom úgy, hogy van egy lakótársam. Bringával, vagy tömegközlekedéssel járok. Viszonylag low-budget módon élek, az albérleti pénzen kívül még 80-90 ezret költök egy hónapban. Nem veretem még saját autóval, ilyen helyekről öltözködöm, mint Takko vagy New Yorker, nem költök 5 ezer forintot barber shopra, otthon magamra főzök, stb-stb. De nem nézek ki igénytelenül, adok a higiéniámra és az öltözködésemre is, van stílusom. Úgy érzem viszont több esélyem lenne a nőknél, ha tudnának a hátteremről, nem csak annyit látnának, hogy 26 évesen az egyetemet nyögöm és mellette dolgozgatok és azt hiszik biztos ránézésre, hogy pénztelen vagyok. Tudom persze ez nem lehetséges, mert ilyet senki nem mond első randin, hogy amúgy van egy háza, vagy van 5 milliója a bankban és nyilván én sem akarok. Sőt nem akarok pénzzel megvásárolni egy nőt, azt akarom magamért szeressenek, de úgy érzem csak számít azért ez is valamit. Van ezzel kapcsolatban egy rossz érzés bennem. Szerinted rosszul látom a dolgokat?

26/F


2020. szept. 6. 20:18
 1/7 Hellmano ***** válasza:
100%
Elég szarul látod . Ezek nem is akkora javak, amiket írsz, hogy felkeltené egy igazi aranyásó figyelmét sőt kiröhögne azt szemközt köpne... a normális lányokat vedd észre, akiknek nem ez számít. És , ha már együtt vagytok mondjuk fél vagy 1 éve, akkor megemlíted neki, hogy van ez a kis plusz dolog még és ennyi.
2020. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezzel tudod csak felkelteni egy lany erdeklodeset.. Hat nemtom, neked az miert is jo?
2020. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valakinek van lakása, háza, vagyis az állam szemében vagyona amivel kapcsolatban le is húzzák sok emberről a sápot, még a nők szemében nem leszel vagyonos. Pláne ha majd csak X idő múlva lesz a tied. Ilyen oldalról mindenki vagyonosnak számítana, akinek a szülei saját házban laknak, hiszen egyszer az is az övéké lesz. Annak a bizonyos női rétegnek pénz és a csillogás számít, vagyis legyen kocsi, saját otthon és vidd drága utazásokra, esetleg még támogasd is anyagilag.

Maradj inkább egy átlagos pasi, és nem kell említened mid lesz majd egyszer.

2020. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nincs rá szükség, mert még nem vagy házasulandó korban, még úgymond fiatal vagy, járjál a sulid összejöveteleire, az intelligenciád meg az ambíció, szorgalom elég ebben a korban, mert ugye 20-26 éves csajt szeretnél magadnak, de azok még nem akarnak családot, náluk még nem számít az egzisztencia annyira, mint egy 27-32 éves nőnél. Majd ha annyi leszel, akkor már több nő akar elköteleződni és több nőnek lesz fontos az egzisztencia, de akkor is elég megemlíteni, hogy készen állsz a családalapításra egzisztenciálisan. Amúgy ha van benned vm ami nem tetszik a lányoknak, az így se úgy se fog tetszeni, mindegy menni házad van.
2020. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Ja, van egy nagyival leterhelt házad meg valamennyi készpénzed, miközben tők szegénységben élsz. Hát ettől nedvesednek csak a a lányok!
2020. szept. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Jókat írtatok, most egyszerre válaszolnék az 1-3-4-es válaszolóknak:


Értem mire gondolsz, csak a környezetemben sok srácnál mégis azt látom, hogy a semmire veretik és ők meg szinte vagyon nélkül villognak azzal, mintha vagyonosak lennének. Sok ismerősöm van, aki keres 150 ezret, de vett (sokszor hitelre) valami átlagos, távolról hozzá nem értő női szemmel jónak számító kocsit, amivel lehet csapatni a városban, elkúr egy csomó pénzt ruhákra és más módokon való menőzésre. Közben meg vagy semmi nem keres, vagy max 150-200 ezret és mégis első pillantásra úgy él, mintha lenne pénze. Közben semmi vagyona és ami befolyik azt is elszórja hónapról hónapra. Na de sajnos az ilyen srácoknak mégis azt látom, hogy van nőjük.


Értitek mi a problémám. (?) Hogy más srácoknak meg semmi vagyona, de vagyonosnak állítják be magukat és nekik pedig van barátnőjük.


5. Ez a jelen. Nem csak a jelent kell nézni. Most, 26 évesen tartok itt, hogy van a ház és még 5 millió készpénz. Sok 26 évesnek mije van sajnos? Semmije. Nem akarok leülni a babérjaimra és később is még többet szeretnék összeszedni. A ház óriási segítség, de még saját magamtól is össze akarok szedni annyit így huszonévesen. Piacképes szakmám lesz, amivel áll előttem karrier és egy jó fizetés lehetősége és szerintem van bennem annyi, hogy azt is összehozzam egész életemre.

2020. szept. 7. 08:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó a gondolkodásmódod és a kitűzött cél, maradj is meg ennél az iránynál. Azokkal meg akik szórják a pénzt, ne törődj! Ilyeneket én is látok, hogy még a 13. havi fizuval sem tart ki a pénzük a következő fizetésig. Persze addig még könnyű, amíg a szűlők nyakán élősködnek, de ha majd albérletet, rezsit kell fizetni akkor elhasalnak, láttam ilyent is.
2020. szept. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!