Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párodon (gyerekeiden) kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párodon (gyerekeiden) kívül kivel ünnepeled a szülinapodat? Vagy csak ilyen szűken szoktatok ünnepelni? Nem szoktad néha úgy érezni, hogy igazából sosincs rendesen megünnepelve a szülinapod, mert nincs elég barátod, és/vagy nincs elég pénzed?

Figyelt kérdés
2020. szept. 8. 20:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Decemberben lesz a 25. szülinapom, és ezt valahogy kiemelkedő számnak érzem, ami nagyobb bulit kíván. De persze nincsenek olyan barátaim, 1 igazán jó barátom van. Van még a családom, de nem olyan nagy ünneplős, meglepetéssel készülősök. Maximum a barátomra számíthatok, hogy kitalál valamit, hogy megpróbálja igazán megszépíteni a napot, de közben meg ő csak egyetlen egy ember, és sajnos többre vágyom, afféle partira. Mióta kijöttem a gyerekkorból, folyton nagyon béna szülinapjaim vannak, csak elmaradt, lefújt programok jelzik, hogy szülinapon volt, meg persze egy-egy kis ajándék. Rendes ajándékot, mióta kijöttem a gyerekkorból, tényleg csak a barátomtól kaptam, illetve az exbarátomtól, mikor még ő volt képben.

Rájöttem, csak magamra számíthatok, és ha szép 25. szülinapra vágyom, akkor magamnak kell megszerveznem. Intézek programokat, foglalok asztalt, meg amit kell. Aztán elmegyek a barátommal, és a szűk családdal ha ráérnek. Kicsit keserű nekem, azt hiszem sokaknak megfelelne egy ilyen szülinap, de nekem más a személyiségem. Csak nincs hozzá társaság, pénz. Ha lenne pénzem, egyszerűen elutaznék a szülinapom előtt valahova, ahol 30 fok van decemberben, és visszajönnék pár nappal szülinapom után.

2020. szept. 8. 20:42
 2/13 A kérdező kommentje:
Érdekel, mások szokták-e úgy érezni, hogy nem méltóképp van megünnepelne egy szülinapjuk se. Pedig voltam már sok meglepetéspartin, meg összejövetellel egybekötött felköszöntésen... De nekem ilyen nem jut. Soha.
2020. szept. 8. 20:44
 3/13 A kérdező kommentje:
Tényleg az érdekel, hogy egyedül vagyok-e ezzel az érzéssel, mert másoknak megfelel a jelentéktelennek tűnő szülinap, vagy sokan osztoznak ebben az érzésben.
2020. szept. 8. 20:44
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt is fontolom sokszor, hogy egyszerűen csak tudatosan eldöntöm, nem érdekelnek a szülinapok, és akkor se hagyok ünnepelni, ha lehetne. Mert akkor legalább megszűnne ez a csalódás érzés. De nem akarok megkeseredni.
2020. szept. 8. 20:48
 5/13 Hellmano ***** válasza:
Azt szokták mondani az idősebbek, hogy egy idő után már nem kell ünnepelni a születésnapokat, mert az csak az elmúlást mutatja, amellyel a halál felé araszolunk. Végülis van benne valami amúgy. Én utoljára a 40-et éreztem különlegesebbnek, mert kerek évszám volt , de pl. a 41-et már nem úgy ünnepeltem, most legközelebb az 50-et fogom ünnepelni.
2020. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég volt a szülinapom, és már reggel úgy ébredtem fel, h fasszom, szülinapom van... pedig tényleg csak a szűk család köszöntött fel (egész nap sütöttek - főztek). Nincs ismerősöm, barátom, de akinek fontos vagyok, az vhogy felköszöntött. A face-t még meg sem néztem azóta sem..pedig tudom, h aki ott írt, nem véletlenül írt/köszöntött fel, nincsenek egyszer láttam, de bejelolom ismijeim.

Nekem az a lényeg, h én szeressek, kit nyíltan, kit úgy, h nem is tud róla annyira, vagy sehogy. Nem fontos az én személyem nekem, h körbe nyálazzon úton útfélen bárki.

Már előre félek mi lesz, ha megdöglöm. Szűk temetést szeretnék. Nekem nem kell a cirkusz, felszínes könnyek, látszat sajnálat. Sőt, jó lenne, ha gyaszhirdetes sem lenne, aki tudja megtudja, aki nem nem. Akinek fontos voltam, hianyolni fog, a többi felszínes részvét érzelem kimeljen neg halálomban is.

2020. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*Nincs sok ismerősöm
2020. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

hát szerezz barátokat ,ha nem vagy olyan személyiség akkor sajnos ez már csak ilyen marad...de hátha olyan munkatársaid lesznek vagy nagyobb családikör stb.

Nekem tiniként voltak jobb bulijaim 18. volt a legjobb,akkor összegyűlt egy nagy csapat,mentünk étterembe,kaptam ajándékokat stb stb..igazából amíg életem társaásgi életet és más volt a személyiségem addig sok baártom volt. De egy elnyomó kapcsoaltba kerültem és annyira tönrketett az egész ,hogy a végére kb egy barátom sem volt,mert seknkivel nem tartottam akpcsoaltot és én is megváltoztam. Azután már többé nem ünnepltem senkivel...mostanában csak 26 évesen jutott eszembe,hogy háát azért 30. sznap elég gáz lesz,hogy senkit nem tudok kb elhívni csak 1 bartánőt aki nem is olyan bulizós,meg egy fiú havert aki tök messze lakik és a barátomat ...

Már nekem sem megy a mélyebb kapcsoaltok kiépítése és nincs is önbizalmam a mai napig szóval vagy barátokat keresünk vagy ez lesz :D

2020. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi megünnepeljük szűk családi körben a név- és születésnapot is, aztán tágabb rokonsággal kb. negyedévenként, félévenként az elmúlt negyedévben, félévben előfordult ugyanilyen ünnepeket és házassági évfordulókat is.

Mindenki szívesen jön, látszik az arcokon és a jó hangulaton. Van, amikor vendéglőbe megyünk, van amikor csak valamelyik családnál.

2020. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A születésnapomon mindig szabit vettem ki és vásároltam magamnak jó és szép dolgokat.
2020. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!