Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiabrandito, hogy elotte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesekkel teli kérdése:

Kiabrandito, hogy elotte sirtam? Ferfiak ti hogyan kezelnetek azt, hogy a parotok ennyire elgyengul elottetek? Nem tartjatok ciki dolognak?

Figyelt kérdés

Egyutt vagyunk mar egy ideje, de meg nem kerult eddig erre sor..

Tegnap eleg rossz napom volt ( bar egyebkent is nagyon erzekeny vagyok mostanaban)csaladi problemak, munkahelyi stressz, egyutt toltottuk az estet, de veszekedesbe fulladt a dolog, osszevesztunk, es eltort a mecses, elsirtam magam, megvigasztalt, azt mondta o sem, meg senki, es semmi nem er annyit, hogy szomorkodjak.

nem ereztette azt, hogy ez ciki lenne..

De en akkor is ugy ereztem, most is ugy erzem, nem akarom, hogy tudja mennyire sebezheto is vagyok, maskent tekintsen ram, vagy nem is tudom, hogy fogalmazzam ezt meg..

21/N



2020. szept. 11. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Majd ha ő is sír vagy szomorú, ugyanúgy vígasztald meg te is. Nincs ebben semmi szégyelnivaló.
2020. szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Semmi kiábrándító nincs benne. Viszont tudok olyan nőt mondani, aki a sírást fegyverként használja és a legalapabb dologtól is elbőgi magát. Na az már gáz
2020. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Emberek vagyunk, nincs mit ezen szégyellni.
2020. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Semmi baj. Az a sírás egy őszinte dolog volt. Ha együtt vagytok komolyan, akkor már rég tudja mennyire sebezhető vagy. Ahogy írtál róla, ő szeret téged, nem él ezzel vissza. Szóval semmi baj nincsen.
2020. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm elég síros, egyáltalán nem tartom ezt gáznak. Ő olyan, én nem vagyok annyira síros, nincs ezen mit beszélni. Megölelem, simogatom, hamar abbahagyja :)
2020. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Emberi dolog.
2020. szept. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Ha azt cikinek tartod a pasid előtt, akkor még éretlen vagy egy kapcsolatra.


Jó lenne melléd egy érett, FÉRFI partner, aki NŐvé nevel.

2020. szept. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Hozzá tartozik az élethez. Inkább jöjjön ki az a feszültség valahogy, mintsem marcangoljon, mert elnyomod magadban. Egyébként én is olyan vagyok, nem tudok mit tenni. Belőlem így jön ki a feszültség, kibőgöm magam, aztán meg is nyugszom :)
2020. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dehogy is, szerintem alap hogy a párunk előtt ilyen téren elengedhetjük magunkat, egy jó partner pedig ilyenkor megvigasztalja, de legalábbis meghallgatja a másikat. Ha ez oda-vissza működik, az nálam egy egészséges párkapcsolat egyik jele. :D
2020. szept. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi valaszokat, igazsag szerint azert is "szegyellem" magam a tortentek miatt, mert o nem az az erzelgos tipus, nehezen mutatja ki az erzelmeit, es eddig en sem gyengultem igy el mellette/elotte, eddig csak az eros, hatarozott, makacs enem lathatta, es felek, hogy most kiabrandult, vagy visszataszitonak tart a tortentek miatt, azota ezen rugozom, de probalok nem nagy ugyet csinalni belole, ha o sem

es megegyszer, koszonom a valaszokat, mentek a zold pipak 🙂


+Ja igen, hetes valaszolo

Lehet hogy igazad van, de folyamatban van az ugy, ugyanis a parom idosebb tolem egy jo par evvel, megvan az az igazi nagy betus FERFI, formalodom mellette..

2020. szept. 11. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!