Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 45-50 közötti férfi már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 45-50 közötti férfi már normálisan tudja kezelni, ha vonzódik egy fiatalabb kollégájához. De mindkettejük párkapcsolatban él. Emiatt nem történhet semmi.?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy, ha véletlenül rájön, hogy kölcsönös a vonzalom,és ennek ellenére mégis képes úgy tenni, mintha egyáltalán nincs semmi. Ugye ilyen korban már vannak ennyire felnőttek a férfiak.?
2020. szept. 18. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem, csak a korától nem biztos.
2020. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez nem korfüggő. Akinek kiegyensúlyozott kapcsolata van és boldog családi életet él, az nagy eséllyel nem fog belemenni kollégával semmibe, mert tudja, hogy az kész lebukás. Ettől még simán megdönthet más nőket, akiket évente egy kalandra használ, de mélyebben nem megy bele.

Ha érzelmei lesznek valaki iránt, az elől elmenekül.


Aztán vannak az érzelmesebb férfiak és akiknek kihűlt, kiüresedett párkapcsolata van, ők valószínű belesodródnak ilyen esetben a románcba.

2020. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem korfüggő.
2020. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nekem legalábbis megy. Van egy 26 éves kolléganőm akivel egész jóban vagyok, időnként tett utalást arra, hogy nem lenne rossz, ha több is lenne köztünk. A mostani pasija is idősebb, 41 éves, de inkább egy nagy gyerek, nulla jövőképpel, és az összeköltözésre is csak kifogásai vannak stb.

Nekem meg ugyan van barátnőm, de nem tervezzük az összeköltözést, jó ez így nekünk.

Nem azt mondom, hogy nem örülnék egy kalandnak vele, de valahogy nem éri meg kockáztatni a mostani kapcsolatom.

2020. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább személy függő bár ilyen idősen azért tudja kezelni a dolgot és ha kell lehet több is !!
2020. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan aki így tesz. Viszont ez esetben akkor inkább ne is mutassa ki a vonzalmát. Tegyen úgy, mintha ugyan olyan közömbös lenne számára mint bármelyik másik kollégája. Akkor valóban viselkedjen mint egy felnőtt férfi, és pillanatnyi érzelemkitörései se legyenek. Mert ez a "játszadozás" nagyon rosszul esik a kolléganőjének. Ha nem lehet köztük semmi, akkor valóban egyáltalán semmi ne legyen. Annyira felnőtt férfi is legyen, hogy hagyja, hogy elmúlhasson szép lassan ez a vonzalom, a másik fél részéről is. Ne játszon ilyen "ha nekem nem jó, a másiknak se legyen jó" játékot.
2020. szept. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!