Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelhetném ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelhetném ezt a helyzetet az exemmel?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődött,hogy jó pár éve megismerkedtem egy sráccal és rögtön beleszerettem.

Az elején tökéletesnek tűnt,mindenkit elbűvölt,még anyámat is.

Egyedl apám mondogatta nekem,hogy vigyázzak vele,mert nem sok jót érez vele szemben.És milyen igaza lett.Szép lassan előjöttek a problémák és kiderült,hogy egyáltalán nem az akinek mutatja magát.Rengeteget járt bulizni és elég durván ivott.Semmi életcélja nem volt,csak az,hogy kipihenje a kicsapongásait.Rájöttem,hogy durván szexista,elvárja a nőktől,hogy mindenben kiszolgálják őt.Persze ez náluk otthon divat volt,az anyja és a lánytestvérei körülugrálták őt,a bátyját és az apjukat.Nekem ez a stílus nem jött be és többször megjegyezte,hogy mégis akkor mire valók a nők..

Szóval a helyzet nem volt rózsás de én szerelmes voltam belé teljesen..

Egyszerűen mindent elnéztem neki..Aztán egyszer megütött,amitől besokalltam. Mindezt azért kaptam mert szembesítettem azzal,hogy többször megcsalt,erre azt mondta,hogy ne aggódjak nem szerette egyiket sem de abban sem biztos,hogy engem igazán szeret mert állandóan egy másik lányra gondol de azért ez ne zavarjon.Ekkor kissé be volt rúgva később mindent ezzel indokolt de én a szakítás mellett döntöttem bármennyire is fájt.

Sok évig nem beszéltünk letöröltem mindenhonnan.

Majd megtudtam,hogy megváltozott és egy helyes jómódú konzervatív lány lett a felesége aki élete szerelme és miatta lett új ember.én örültem a boldogságának habár furcsán is éreztem magam a hír hallatán rájöttem,hogy még érzek iránta valamit.De úgy voltam vele,hogy elengedem a dolgot.

Erre mit ad a sors,összefutottam vele a vasútállomásnál.Nagyon kedves normális volt,mondta,hogy majd keressük egymást.úgyhogy újra elkezdtük dumálni eleinte átlagos dolgokról de aztán jött a fekete leves.Elkezdte nekem,hogy újra akarja kezdeni a kapcsolatunk mert csak engem szeretett mindig is.Meg,hogy nem bírja elviselni a párját,de annak van pénze és a lány szülei támogatják őket anyagilag,semmit sem sejtve az ő kicsapongó életéről..Közben gyerekük is születetett..szóval nem tudom eldönteni mondjak e el mindent a lánynak,mert nem hinném,hogy ezt érdemli vagy hagyjam e őket a francba és azt sem tudom hogyan küzdjem le a még mindig fennálló érzéseimet ez iránt a gátlástalan férfi iránt..Mit tehetnék?


2020. szept. 18. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Semmit nem változott.

Mondd meg neki, hogy nem akarsz tőle semmit, es tiltsd le.

Jobbat érdemelsz.

2020. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy tankönyvi nárcisztikus barom.
2020. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja te pedig kapcsolatfüggő. Pszichológus fog tudni segíteni. Nyugi, a feleségét is veri, nem csak téged vért.
2020. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, qrvára megváltozott. Egyetlen különbség, hogy most nem téged fog megcsalni, hanem veled a feleségét.

A lányt valószínűleg ugyanúgy láb alatt tartja, mint téged anno, nem csodálnám, ha verné is. Elmondhatod neki, valószínűleg úgyis érzi.

A csávót meg azonnal tiltsd le mindenhol.

2020. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Annyi változott, hogy akkor téged csalt, most veled csalná a feleségét. Arra fogadni merek, hogy csak azért nem válik a csaj, mert ott a gyerek, de egy pár pofon elcsattant. Csak kifelé tűnnek boldognak.

Ráadásul képes a pasi pénzért szerelmet hazudni, gyereket csinálni, és rendesen átveri meg kihasználja a feleségét. Emellett kisebbik baj, hogy csalja is.

Legyen eszed, és kerüld messzire!

2020. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
93%
Én mindenki előtt lebuktatnám a csávót abból talán tanulna valamit a pszichopata barom..Aztán többé szóba sem állnék vele ha fegyverrel kényszerítenének sem.
2020. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Pont, hogy semmit nem változott 😀

Kicsapong, megint meg akarja csalni az aktuális nőjét. Csak annyival más a helyzet, hogy gyerek is van már.

Bele ne menj ebbe!!

2020. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el a lánynak.

Te is tudod milyen a helyében lenni.

2020. szept. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Huhh de lebuktatnám a kis férget...Már küldeném is a csajnak az üziket!
2020. szept. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Én azt nem értem, hogy minek áltál megint szóba vele, ha tudtad hogy párkapcsolata, családja van? Most így jól érzed magad? Belerondítottál egy család életében, még ha nem is szándékosan. Élből el kellett volna utasítanod.
2020. szept. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!