Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány/nő rá mosolyog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány/nő rá mosolyog egy férfire mire gondol?

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármire.
2020. szept. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból nem vagyok egy vigyorgós fajta. Tehát, ha idegen pasira mosolygok, tuti bejön.
2020. szept. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy eszébe jutott hogy milyen boldog a szerelmével.
2020. szept. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezd+ töle.
2020. szept. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Meglátta, hogy mekkora sátrat csinált a férfi a nadrágjában:-DD

Szerinted komolyan mire gondol? De leszopná ott az utca közepén?

2020. szept. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Van, akinek ilyen az alaptermészete. De ha kivételezik a férfival, akkor sem szabad elsőre többre gondolni, mint egyszerű szimpátia.
2020. szept. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A két rés kísérletre
2020. szept. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha veletlenül összetalálkozik a tekintetem valakivel, mindig mosolygok. Sőt, igazából bármilyen váratlan szitu van, mosolygok. Ezzel leplezem a zavartságom, hogy nem tudom miről van szó, a bizonytalanságom stb. Szóval nem feltétlen azt, hogy bejön a srác. Ha bejön, annak vannak más "jelei is".
2020. szept. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam vmit, és mosolyogva maradt a szám pl. Eszembe jutott egy jó vicc. Jó kedvem van.

Ezért nem mosolygok az utcán, mert volt már, aki elkezdett ciccegni meg cuppogni meg mutogatni, MERT MOSOLYOGTAM BASSZAMEG.

2020. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!