Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendjén van, hogy 2 hét után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendjén van, hogy 2 hét után a házasságról és a gyerekvállalásról beszél?

Figyelt kérdés

Ő 39 éves, én 26. Már 2 hét után arról beszél, hogy kis esküvőt szeretne, legutóbb, mikor egy cukrászda előtt elmentünk, a kirakatban megállt nézegetni a tortákat.


Kitért arra is, hogy ha szeretnék odaköltözhetek hozzá, ha úgy gondolom, otthagyhatom a munkahelyem, helyette azt tanulhatok, amit akarok. Csak azt a kis időt kell átvészelni, míg nem lenne más papírom, aztán más lenne minden. Minden gond nélkül odaadta az autóját, hogy használjam, amikor szükséges (ez is "nagyobb kategóriájú").


Aztán tovább ecsetelte az esküvő és gyerek témát is...


Normális ilyen rövid idő után? Mielőtt kitérnétek rá, nem a puncsról "szedtem össze" ezt a férfit.



2020. szept. 19. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Te is tudod hogy nem normális. Birtokolni akar, 39 évesen már nagyon ketyeg a biológiai óra.

Nagyon nem oké szerintem figyelj oda ezekre. Ha kell még időben lépj le.

2020. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kis kiegészítés, hogy egyértelmű legyen és elkerüljek egy-két félreértést: nem kértem tőle, hogy használhassam az autóját; a másik pedig: dolgozhatok, nem mondott olyat, hogy nem, csak azt, hogy a képzés ideje alatt nyugodtan otthon/nála lehetek, nem kell aggódnom az anyagiak miatt.
2020. szept. 19. 18:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hiába egészíted ki, nem változtat a lényegen szerintem.

Ismerős sztori, láttam már ilyet a közelemben...


A vége az volt, hogy kb 1 év alatt bírta rendbe kaparni magát a csaj. Kérdező, ez a semmiből jövő, túlcsorduló "ugorjunk bele mindenbe" tudod te is, hogy gázos.. Miért? Mert a valódi érzésekhez, meg ezekhez a tervekhez idő kell. Azok nem a semmiből vannak. HA mégis, akkor azok motivációja nem az, amit te gondolsz, nem rólad szól... Érted ugye?

2020. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Bogica!

Én vagyok a te embered. 5x F Tőlem nem kapsz autót. Suzukivl járok. Gyereket sem akarok. Eltartani sem akarlak, pedig finoman szóla nem vagyok csóró.

2020. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon nem normális ez..

Exemre emlékeztet. Nem lett jó vége.

2020. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Összességében nem tűnik teljesen okésnak... de pl a gyerek téma nem árt ha feljön hogy tudjátok van-e értelme hosszútávon (de nem instant tervezgetni)
2020. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Te senkit nem szedtél fel.Férfi nem esküvőszervezésekről álmodozik.

2hét után főleg nem.


Mit szedsz?

2020. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Ennek valami nagyon félrement. Nem tud egészségesen kötődni. Társfüggő vagy hasonló.


Javasolni... Semmit nem tudok. Mondd meg neki szakításkor, hogy ezt vegye észre magán, dolgozzon az ügyön! Mert amíg így viszonyul a jelöltjéhez, addig nem lesz komoly kapcsolata. Esélytelen... gyakorlatilag nem érti mi zajlik benne, nem tudatos sem magával, sem a kapcsolatok működésével. Éretlen. Tanulni kell ezt is. Pszichológiai témájú könyvek, önismereti könyvek jó kiindulók lennének neki.


Te viszont nem hinném, hogy tudsz bármivel is segíteni, és nem is kell eltűrnöd, hogy rádtelepedjen.

2020. szept. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet pontozni, de én ha ismerkednék az elején, nem 2 hét múlva, hanem a LEGELEJÉN tisztáznám akar-e a másik házasodni meg gyereket. Ne egy év után kelljen már szétválnunk amiatt, mert csak akkor jött elő a téma. Ha a 3. randin azt mondja a pasi, hogy márpedig ő nem akar gyereket, akkor nem lesz 4. randi, ne vesztegessük egymás idejét.

A te párod meg lehet azért is sürgetné a dolgot, mert már benne van a korban.

2020. szept. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

9#

Akkoor neked senkid se lesz,vagy hazudni fog egy jó nagyot!Amúgy meg akar e házasodni?Hát ki nem akar?Az emberek többsége akar,csak nem mindegy mikor.Ezt meg neked senki se fogja megmondani a LEGELEJÉN!!Ez nagyon nyomulós felfogás.Jóhogy nem a nyugdíjáról,és az unokákról szeretnél úgy 40 évre előre informálódni!


25F

2020. szept. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!