Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki vagy sem? Tanácstal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy sem? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Facebokoon szimpatikusnak találtam, és ráírtam 1 nap gondolkodás után.

2 napig fb-írogattunk egymásnak.

Kérdezett ő is rólam, és én is, mindig időben válaszolt.

2 napja nincs köztünk kommuninkáció.

Nem tudom ráírjak e? Mivel ha nem jövök be neki, akkor csak lejáratom magam és tudom 2 nap az szinte semmi idő.

Nyomulni sem akarok és játszmázni sem, most egyedül ez tart vissza, ha annyira nem jövök be neki és ráírok,akkor nevetségessé teszem e magam. Nekem ő nagyon szimpatikus.

A férfiak véleménye érdekelne leginkább, ilyenkor mi játszódik le egy férfiben.


2020. szept. 19. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem akarja mindig chatelni.

Várj egy kicsit, hátha keres ő...

Ha nem, akkor csak barátként tekint rád. Jól esik neki, hogy tud valakivel beszélgetni....

2020. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1/1 Erre nem is gondoltam.
2020. szept. 19. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Volt már pár hasonló kérdés... (úgy napi 1-2). Lövésünk sincs miért nem ír vissza (lehet dolga van, nem mindenki lóg az Fb-n, lehet már becsajozott mással ezer oka lehet).

Tanács a hasonló esetekre: ne az Fb-n legyél szerelmes, amíg a másik emberrel nem találkoztál személyesen face to face addig ne éld bele magad semmibe. Írogatás helyett arra gyúrjatok hogy mielőtt találkozzatok valahol.

2020. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatjuk, hogy miért nem válaszol, lehet betegség, családi probléma, nincs internete, akármi lehetséges. Ha újabb egy-két napon belül sem válaszol, akkor kérdezz rá, hogy mi történt. Egyrészt legalább úgy érezheted, hogy te mindent megtettél az ügy érdekében, másrészt meg szerintem azzal egy normális ember szemében senki sem válik nevetségessé, ha kinyilvánítja az érzelmeit. Lehet, hogy nem jössz be neki, de szerintem akkor sem válsz nevetségessé, neked is jogod van ahhoz, hogy tisztán láthass ebben az ügyben, és hogy normális módon megbeszéljétek a dolgaitokat.
2020. szept. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig folyamatosan beszélgettetek szerintem egy érdeklődés, hogy minden rendben van-e nem önmagad leégetése. Nem számonkérés, vagy bármi. Ha valakivel minden nap beszélek, arra ráírok, ha eltűnik.
2020. szept. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az exem régebben szándékosan kihagyott napokat, ha akar valamit ír, de ez a facebookos story elég felejthető
2020. szept. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyébként ő külföldön dolgozik.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat.


Majd rákérdezek mi van vele :D


6/6: nem is szeretnék itt leragadni.

2020. szept. 20. 14:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az is játszmázás, ha nem írsz valamilyen mondvacsinált okból, mikor amúgy szíved szerint írnál neki.

Ha akarsz tőle valamit, vállald fel, ha tetszel neki reagál, ha nem keresel mást, ennyi.

2020. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8/8: Ez is igaz.
2020. szept. 20. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!