Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet így egy kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet így egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy férfi aki tetszik nekem és én is neki csak az a gond hogy külföldi és angolul beszél, nekem viszont nem megy az angol. Van így értelme? Volt valaki hasonló helyzetben?

2020. szept. 20. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kössél sálat, annak több értelme van-lesz;)
2020. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van értelme, ha valahogy tudtok kommunikálni. És nagyon gyorsan kezdj el angolul tanulni:)
2020. szept. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerinted? Mit csinálsz egy olyan emberrel, akivel normálisan beszélgetni sem tudsz? Ha ennyire alacsonyak az igényeid, akkor akár magyar férfit is találsz, aki csak tetszik, de beszélni nem tudtok egymással. De gondolom azzal nem is jönnél össze ilyen feltételek mellett.
2020. szept. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ostoba vagy
2020. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!