Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek a srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek a srácnak bejöttem?

Figyelt kérdés

Gólyatáborban voltunk, ő ugyanabban a vonatkabinban ült, ahol én. Eleinte tök jól elbeszélgettünk. Amikor ketten maradtunk megkérdezte hogy van-e pasim. Mondtam hogy nincs, és visszakérdeztem, hogy miért érdekli. Erre ezt mondta: ah, semmi, csak kíváncsiság. Utána itallal kínáltak és nem szerettem volna inni, erre a srác mondta hogy igyak nyugodtan és engedjem el magam, mert szerinte nagyon élvezném. Aztán amikor már este egy csoportban ültünk, én megint szembekerültem vele akkor meg azt kérdezte meg, hogy milyen típusú pasik jönnek nekem be? Azóta is szokott figyelgetni egyetemen ha meglát. Szerintetek? Valóban csak kíváncsiság vagy akart valamit?



19/L



2020. szept. 20. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Igen, de nagyon béna ebben szegény.
2020. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Egyértelmű, hogy meg akar búbolni. Megkérdezte van-e fickód, hogy tudja szabad-e a pálya, le akart itatni hátha úgy könnyebb a terep. Egyébként tényleg amatőr módon próbálkozik, a milyen típusú pasit kedvelsz sosem kérdezzük meg - cselekszünk és elválik bejövünk-e a lánynak vagy sem (látni kell amúgy is a reakcióiból).
2020. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg elég bamba. Lehet, csak dugni akar, lehet többet, de az biztos, hogy bejössz neki.
2020. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!