Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha nem járnék olyan lánnyal, akinek mopsz, csivava, pitbull vagy bulldog kutyája van, mert szerintem egy intelligens lánynak nincs idegesítően kinéző vagy harci kutyája?

Figyelt kérdés
2020. szept. 20. 13:19
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek veled.
Nem szimpatikus a kérdésed.
46 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
ALAP, tapasztalatból, hogy sosem kezdek kutyás nővel.
2020. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem gáz,még az ágyban is hárman lennétek.
2020. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
AZ említett kutyafajták ugyan nem a kedvenceim, de olyan ostobával sme járnék, mint a kérdező, aki ez alapján dönti el, ki mennyire intelligens.
2020. szept. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Én sem szeretem a fent említett kutyafajtákat. Szerintem teljesen oké, ahogy érzel:D
2020. szept. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Ironikus módon pont, hogy te vagy az, aki beskatulyáz másokat egy ilyen bagatell dolog miatt, ami az alacsony IQ jele.


Önmagában nem lenne baj azzal, ha nem szereted mondjuk a csivavákat, de ha a láttuktól rögtön arra gondolsz, hogy "huuu a 90es években minden filmben ilyenje volt a buta szőke csajnak, ergo mindenki akinek csivavája van egy buta szőke csaj" az elég gáz.

Ugyanez a harcikutyákkal. Gálvölgyi show színvonal azt hinni, hogy csak az aranyláncos, kigyurt izomagyaknak, és a macáiknak tetszhet egy ilyen kutya.


Viszont szabad országban élünk, az alapján szelektalsz, ami alapján akarsz...

2020. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám véletlen folytán került egy idős rozoga mentett mopsz. Sosem akartam ilyen fajtát, menhelyes keveréket szerettem volna de csak x évvel később. Hát, mást hozott az élet, de imádom azt a bolond fejét:) Most dobjam én is a szemétre? Ő is érdemel még egy esélyt.

Ha most valaki emiatt passzol, sajnálom.

2020. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Nekem sem tetszenek ezek a gnómfejű kutyafajták(bocs), sem az orrtalan túltenyésztett gyűröttképű állatkák. Aranyos meg szeretjük, mert állat, de neeem, minden nap nem szívesen alkalmazkodnék hozzájuk. Ha lehet választani inkább csivava, mert a masszív, zömök, izmos tank teste a többinek engem taszít, plusz hegyes, szúrós a szőrük.


Szerintem csak akkor tudnék ilyen kutyussal együtt élni, ha teljesen bele lennék zombulva a gazdájába:) Akkor sem szeretném kifejezetten a kutyát, de ellennénk egymás mellett.


A legtöbb gyűröttorrú ritka buta állat. Még a bullterrier is idetartozik egyébként, nem a gyűrött orra, hanem a tank felépítése miatt. Zömök, masszív, izmos kutya(és ember) társaságában kevésbé érzem jól magam.

2020. szept. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Ez kb olyan, mintha azt írnám, hogy nem kezdenék barna hajú, zöld szemű, macskaszerető emberrel mert az összes ilyen fuj.


Nevetséges az általánosító és degradáló kérdésed.

2020. szept. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha valakit a háziàllata miatt ítélsz el, az sok mindent elmond rólad. De a te dolgod.
2020. szept. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Ez a kérdés kva jó 😂
2020. szept. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!