Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet sehol lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet sehol lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sosem volt még barátnőm se kamaszkoromban sem most. Most vagyok lassan a huszonéves korom végén és úgy terveztem hogy majd ebben a korban lesz de semmi. Az idő telik de egyszerűen normális lányokkal nem lehet ismerkedni vagy foglaltak vagy nem is akarnak vagy akármi más. Én egy normális srácnak gondolom magam nem iszok nem dohányzok szeretek kirándulni és túrázni de nincs kivel közös élményeket szerezni nincs kivel elmenni akárhova emlékeket szerezni amire meg később visszaemlékezünk. Sajnos egy tartós kapcsolathoz is hónapok vagy évek kellennek mire mindkét fél megismeri egymást a legjobban pláne nekem kell ennyi idő hogy teljesen megnyíljak mondjuk mivel eléggé introvertált személyiségű vagyok de kedves vagyok általában az emberekhez. Volt egy netes lány akivel hosszú ideig beszélgettem éveken keresztül de csak hitegetett és még egy találkozás sem lett belőle. Tehát egyszerűen nincs ötletem az idő meg telik 2 hónap és 28 leszek és ebben a huszonéves koromban semmi nem történt még. Igy hogy fogok teljesen lelkileg is felnőni hogyha már a 18 éveseknek is volt kapcsolatuk nekem pedig még soha? Egyre rosszabbul érzem már magam mert így pedig nem akarok átlépni az 30 éves korba mert teljesen felesleges az egész meg így élni is.

27/f


2020. szept. 22. 00:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Nekem még nem írtad le kedves első válaszoló de jelentem a választ. Anyagiakat én nem írtam a kérdésemben mert senkire nem tartozik az hogy kinek mennyi pénze van. Nem vagyok csóró de nem mondom meg hogy állok és senkire nem tartozik.
2020. szept. 22. 00:31
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem tűnt fel, de kb. 20 évednek a kapcsolat építésről kellett volna szólnia az óvodától, az esetleges egyetemig bezárólag. Nagyon hülyén tervezted, ha azt hitted, hogy ha kikerülsz a semmibe, akkor könnyebb lesz, hát nem lesz az, igen ebben a korban csökkennek a lehetőségek minden tekintetben.

A szobád mélyén senkit nem érdekel, hogy milyen vagy. Szuper, hogy érdekel a túrázás, rengeteg csoportot lehet találni, akikkel összehoz a közös érdeklődés, a siránkozás helyett menj, ismerkedni!

2020. szept. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Turatars.hu
2020. szept. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Hány nő barátod van, akivel rendszeresen beszélsz? Hány nővel ismerkedtél az elmúlt héten, hol és milyen szöveggel? Mit csinálsz a szabadidődben, mi a hobbid?
2020. szept. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Igy hogy fogok teljesen lelkileg is felnőni"


Ez, már megbocsáss, de nem szabadna, hogy a párkapcsolattól függjön. Megint csak ott van a sorok között, a "miért nem volt még párkapcsolatom" felvetés sugallataként, hogy neked ez az élettől bizony már járt volna, kérdező.

2020. szept. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3#Van igazság amit irsz.Viszont nem feltétlen igaz.

Én a nagy semmibe kerültem kapcsolatok nélkül.Ezt szó szerint értsd.Másnap reggel kimentem az albérletből és élelmiszerboltot,és várostérképet kerestem a környéken.Kb ilyen szintű nagy semmi volt.


3hét múlva már nem egyedül voltam az ágyamban.


Kérdező mindenhol vannak emberek.Nők is.

Hacsak nem egy sivatagból,vagy a délisarkról,a fókák mellől irsz.

2020. szept. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!