Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? Vagy simán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Vagy simán barátkozni akar?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ideje egyedülálló vagyok, van egy kisfiam. Borzalmas párkapcsolatom volt. Még abban a párkapcsolatban ismertem meg egy férfit, sokat beszélgettünk, és ő segített abban, hogy abból a borzalmas kapcsolatból kilépjek. Azota is néha-néha beszélgetünk. Alapjába véve nagyon kedves, vicces, a fiamról is érdeklődik, ha véletlen összefutunk, játszik is vele. A minap volt vele egy érdekes beszélgetésem. Azt próbálta fejtegetni, hogy mennyire jó csaj vagyok, és attól függetlenül, hogy van egy fiam, tuti rohannak utánam a férfiak. Emellett megemlítette azt is, hogy neki már csak a társkereső marad, mert az olyan jó csajok mint én észre sem veszik. Ez mit jelenthet? Annyira zavarban voltam, hogy inkább tereltem a témát.
2020. szept. 22. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy finoman provokál. Tetszel neki. Közeledni akar már a kezdet kezdetétől.

Ne mondd, hogy ez nem volt világos.

Nem őrző angyalka ő, hanem férfi.

Ugyan miért is beszélgetett volna veled annyit?

Miért is játszana sokat a gyermekeddel?

Amikor vele játszik, akkor közvetve, általa veled is gyengéd,

feléd üzen gyengédséget.

2020. szept. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó nőnek tart, akkor nem csak barátkozni akar.
2020. szept. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Találkozz vele kettesben és adj neki egy csókot aztán majd alakul,nem kell semmit sem túl bonyolítani,légy bátor, hidd el nekem ez egy új élet kezdete, hajrá,majd írd meg hogyan alakulnak a dolgok 🙂
2020. szept. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csokold meg
2020. szept. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem barátkozás, annál jóval több. Korábban sem "csak" barátkozni akart. Ez a szöveg egy óda volt, értsd ahogy kell: óóó ha ilyen csaj válaszolna nekem a társkeresőn mint te, de esélyem sincs. Kicsit suta, félénk próbálkozás, fél az elutasítástól. Szóval, ha neked is bejön a pasi, akkor erősítsd meg "ááá szuper pasi vagy" és kezd el dícsérni, majd nézz a szemébe és mehet a csók, hajrá :)
2020. szept. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szurni akarja a lukadat, egyertelmu.
2020. szept. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Simán csak meg akar dugni. Mivel a társkeresőn egy nő sem áll szóba vele marad az elkeseredett gyerekes anyuka.
2020. szept. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Neked tényleg ennyire lassan esnek le a dolgok?

Vagy ha a férfi nem nyomul durván, akkor észre sem veszed?

Gondolom az exed nem volt ilyen finom lélek.


El kéne végre dönteni, hogy mit akarsz tőle, aztán aszerint cselekedni.

2020. szept. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy több szeretne lenni szimpla barátnál.
2020. szept. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Végülis a hétvégére megbeszéltünk egy találkozót. Kicsit félek is, mert most ahogy megbeszéltük a találkozót, a kisfiamról többet érdeklődött mint rólam. Ezt nem tudom eldönteni, hogy ennyire odafigyelő, vagy valami más áll a háttérben. Picit félek annyi rosszat lehet hallani.
2020. szept. 23. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!