Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan leplezzem, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leplezzem, ha nagyon tetszik egy pasi?

Figyelt kérdés
Az új munkahelyemen egy szállító fiú nagyon nagyon tetszik, de megtudtam, hogy van barátnője, így tabu. Viszont amikor találkozunk annyira zavarba vagyok. Össze vissza csinálok mindent, meg ilyenek. Ha pakol akkor figyelem de amúgy próbálok nem a szemébe nézni, mert elvesznék benne. Szóval nem szeretném, hogy észre vegye, hogy bejön. Szerencsére csak 1 héten 1x találkozunk. Tippek?
2020. szept. 23. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Sehogy.

Nem kell eltitkolni az ilyesmit.

2020. szept. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Valószínű bármit teszel úgyse veszi észre - csak belülről érzed ezt. Ez pont olyan, mint mikor olyan érzésed van, hogy mindenki észreveszi a hibáid, holott nem.
2020. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Barátkozz meg a gondolattal. Otthon mikor egyedül vagy, akkor mondd ki hangosan jó sokszor, hogy "de jó pasi ez a jóskapista, nagyon bejön, stb". Szóval így hozzászoksz a helyzethez és élesben már nem fogod magad annyira rosszul érezni. Amúgy ez furcsa, de minél jobban elnyomod ezt, annál frusztráltabb leszel és annál gázabban fogsz viselkedni mikor találkozol vele.
2020. szept. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
De jó pasi ez a jóskapista! Ez jó!:))
2020. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Most írtam valami fiktív nevet. Igény szerint behelyettesíthető.:D
2020. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem a névre értettem, hanem a módszerre.
2020. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Már rég tudja... s akkor mi van? Legyél normális, ne tolakodj. Nem szokta az embereket zavarni ha bejönnek másnak, csak az ha az illető nekiáll nyomulni amikor ők nem készek a fogadására.
2020. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7 értem én. :) Nekem ez segíteni szokott, hátha másnak is fog.
2020. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a Jóskapistásat.😆 Ahogy magamat ismerem, legközelebb ha jön, ez fog eszembe jutni és röhögőgörcsöt fogok kapni előtte.
2020. szept. 23. 22:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogyan leplezzem, ha nagyon tetszik egy jóskapista?


Sirok 🤣

2020. szept. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!