Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ember társaslény 50 évessen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyuszi47 kérdése:

Az ember társaslény 50 évessen is ha otthon nem müködik ugy ahogy kell a szex többi minden rendben szerintetek életképes és található olyan hölgy partner ami a barátság extrákkal(jó szex) alapon müködik kölcsönössen anyagiaktól mentessen?

Figyelt kérdés

PL: Található olyan 20-30 közötti hölgy aki szivessen lenne kisérő egy 2 hetes egzotikus egyiptomi vagy hasonló tropusi nyaralásra és nem kell könyörögni tudja mi a + és amit szivessen is ad/tesz az élményért cserébe?

Természetessen minden költség a nyaralással kapcsolatba nem öt terheli teljes ellátás all incliziv de extra ajándék nincs!?



2020. szept. 24. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

15.000 forintos kérdésedet a puncson felteheted.

Örömmel olvasom hogy lehet Egyiptomba utazni.

2020. szept. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Légyszives osszd majd meg találtál e valakit a puncson, aki veled volt 2 hétig egy 200.000 forintos nyaralásért cserébe. Megkérdezhetem mi az egzotikus egy egyiptomi nyaralásban? Olcsóbb mint a Balaton vagy Horvátország főszezonban. Abbázia Tengerparti 4* hotel 2 ágyas szoba félpanzió 2 hétre minimum 1700 euró.
2020. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
pandémia lejárta után ha minden a régiben 2 hét egyiptom all icluziv + piramis + delfin show + homokfutó + tengeralatjáró stb stb több min egy milla te nyomorék és az országba rengeteg olyan hely van ahol balatonra nem jutnak el de még a dunát se látta és nem is fogja soha....
2020. szept. 24. 13:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a lányokat hívják sugar babynek.

Nem anyagiaktól mentes és nem biztos,hogy szívesen csinálja,viszont hihetően eljátssza,hogy élvezi.

2020. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
csak vállat account választ várok!
2020. szept. 24. 13:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mivel bántottalak meg? Én nem tudom a kérdésedre a választ, ezért javasoltam hogy érdeklődj a puncson. Jártam Egyiptomban és Abbáziában. Van összehasonlítási alapom a tengerparti hotelek árait illetőleg.
2020. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező indoklásképp és esetleg tippként:

5* all inclusive 2 hét 2 fő. 1000 euró körül. Ilyet ajánlatot tudnál mutatni Abbáziában vagy a Balaton körül főszezonban?


[link]

2020. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Elmondták,hogy puncs.hu. Ott találsz ilyen lányt.

Onnan,hogy egy Egyiptomi nyaralással csábítod el már nem anyagiaktól független a dolog.


Nem értem milyen választ vársz?

Persze,minden huszonéves lány erre vágyik.Hülye aki nem megy bele egy ilyen ajánlatba.

Most jobb?

2020. szept. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyagiaktól mentesen?? Ez Nálad mit jelent ha Te fizeted az utazást?
2020. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon nem működik a szex,2 hétre megoldod egy pénzért megvett lánnyal,az mire megoldás Neked? Lehet,hogy okosabb lenne pénz nélkül hasonló nő sorstársat keresned hosszabb távra.
2020. szept. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!