Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tetszik a pasi, de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik a pasi, de már túl közel engedtem magamhoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem rég megismerkedtem egy csávóval, és először talán be is jött külsőre, és tetszett, hogy mindig megérintett, kereste a fizikai kontaktot folyamatosan azon a napon. Majd lassan elkezdtünk írkálni is, egyre többször találkozgattunk a hetek alatt, viszont hamar rájöttem, hogy amúgy egyáltalán nem tetszik nekem, csak valami pici lángot éreztem az elején. Ezért hetek óta a kézenfogva sétáláson, és az ölelgetésen túl nem igazán jutottunk. Még a szájra puszit sem szeretném, mert egy picit szégyellem a srácot, nem szeretnék járni se vele. Rajta viszont látszódik, hogy sokkal többet szeretne, mint egy haveri kapcsolat. Elég sokszor dicsérget, hogy milyen gyönyörű vagyok, én pedig annyit sem tudok kinyögni, hogy de helyes vagy, mivel egyáltalán nem gondolom így. Nem szeretném megbántani, mert különben nagyon jófej, és jókat tudok vele beszélgetni, és elég sokat foglalkozott már velem, hogy egyik napról a másikra csak úgy ignoráljam.

Nektek volt már ilyen helyzet? Mit tennétek a helyemben?

20/L, ő 22/F


2020. szept. 24. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Zárd le mihamarabb! Így a legkíméletesebb. Ha húzod az időt, hitegeted, meghagyod a reményt neki, azzal csak rontasz a helyzeten.
2020. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Az lenne a legjobb, ha korrektül megmondanád neki őszintén, hogy nem akarsz tőle semmit, próbáltál adni egy esélyt, de nem szeretnéd ezt vele folytatni. Nehéz és rosszul fog neki esni, de ha most nem mondod meg neki, később csak rosszabb lenne!
2020. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont azzal fogod a legjobban megbántani, ha nem zárod le minél előbb! El kell mondani neki, hogy te nem szeretnél vele kapcsolatot, mert jelenleg hitegeted.
2020. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem szoktam ítélkezni, de mikor valaki sz*rik a másikba, akkor megérdemli. 20 évesen annyi eszed van, mint egy gyereknek, jobban gondold át mit akarsz és ne játssz vele. Megmondod neki hogy nem működik köztetek és sajnálod, majd lezárod.
2020. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a B-verzió? Nem szeretnéd megbántani, úgyhogy vele maradsz az idők végezetéig?

Komolyan, hogy lehet ilyen hozzáállással párkapcsolatba kezdeni?

2020. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mitől annyira gáz ez a pasi?
2020. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1, Légy tökös, mond ki a véleményedet neki;

2, Adj időt magatoknak, és a nem megy, akkor nem megy.

2020. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!