Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet sejteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet sejteni, hogy valóban tetszem-e a férfinak, vagy csak általánosságban érdeklődő és udvarias mindenkivel?

Figyelt kérdés
Van arra valami tippetek, hogy hogyan lehet ezt megkülönböztetni? Persze azon túl, hogy ha tényleg tetszem neki, előbb-utóbb valószínűleg elhív valahova.
2020. szept. 24. 15:36
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Én àltalàban érintésekkel, durva szemezéssel fejezem ki a kettő közti különbséget.
2020. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Sejteni már te is sejted.
2020. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy el fog hívni.


Ezek a "jelek" oda vissza olykor sz**art sem érnek, sőt eltelnek így hónapok majd hirtelen az egyik foglalt lesz és nem történik semmi.


El kell kezdeni beszélgetni megismerni a másikat, az a legtisztább.

2020. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mélyebb dolgokat is kérdez az életedből, vagy az övéből mond el dolgokat, vagy ha megérint, vagy erősebben viccelődik. Ilyenek.
2020. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a jelekben. Akinek tetszel, az elhív közös programra, de minimum keres. Érzed a bókjaiból, a poénjaiból, hogy rád van izgulva. Néhányan úgy húzkodják a hajad képletesen szólva, mint az oviban... 😁
2020. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is pont ebben a cipőben vagyok. 1,5 hónapja kezdtem egy új munkahelyen és nem tudom eldönteni valóban tetszem-e az egyik kollégámnak, vagy ez nála normális viselkedés. Szemezés, viccelődés, véletlenül mindig ott van, ahol én, mellettem áll meg stb. Kettesben még sohasem voltunk, munkától független beszélgetésünk sem igazán volt, illetve olyan sok időt sem töltünk együtt, mert nem vagyunk közvetlen kollégák. Próbálom figyelni, hogy másokkal hogyan viselkedik.. de valójában akkor fog kiderülni, ha kezdeményez. Mi nők sokszor hajlamosak vagyunk a legapróbb dolgokba, véletlenekbe belelátni/képzelni, hogy tetszünk a pasinak, feltéve, ha ő is tetszik nekünk. :)
2020. szept. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!