Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbánnám ha lefeküdnék vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánnám ha lefeküdnék vele?

Figyelt kérdés

Én Nagykanizsán, Ő Debrecenben él. Esélytelen hogy egy éven belült összeköltözzünk mert most kezdtem az egyetemet. 1 éve ismertem meg egy rendezvényen, azóta tartjuk a kapcsolatot, rengeteget flörtölünk, vonzódunk egymáshoz. Egyelőre nem tudom ő mit érez, hogy szeretne többet vagy csak szexet, de nagyon rendes velem mióta megismert és mintha érdekelném komolyabban is. Csakhogy a távolság miatt alig tudnánk találkozni, én mesterre is szeretnék menni így fogalmam sincs hogy lehetne megoldani. Az hogy havi egyszer-kétszer szexelünk neki nem lenne elegendő. Nagyon kívánom, de komoly kapcsolatot keresek és nem arra vágyom hogy megcsaljanak.


20/L/szűz



2020. szept. 28. 06:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Ő nem tud hozzád költözni? Nincs köztes hely, ahová költözhetnétek? Te nem tudod máshol csinálni a mestert? Ha tényleg érdeklitek egymást beszéljetek a jövőről, közös célokról, lehetőségekről is. Aztán majd úgyis alakul.
2020. szept. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell végiggondolnod, mennyire tudnád elviselni, ha csak párszor megdugna, majd otthagyna. Vagy ha másik lányt is dugna melletted. Ha ezeket nem érzed nagy tragédiának, akkor vágj bele.
2020. szept. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Tudom, mostanában nem ez a divat, de én meg épp hogy nem költöznék össze egy hónap után egy kvázi idegennel.

Attól függ mennyit tudnátok találkozni legalább hétvégente.

Ha komolyabbat szeretnél tőle, de nem jön össze, vagy kiderül hogy ő csak le akart feküdni veled, akkor megbánod. Ha tudatosítod magadban hogy lesz ami lesz, jelenleg neked is csak a szex számít, akkor nem bánod meg.

2020. szept. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"1 éve ismertem meg egy rendezvényen"

"de én meg épp hogy nem költöznék össze egy hónap után egy kvázi idegennel."

Milyen 1 hónap? Írja, hogy 1 éve ismeri.

2020. szept. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#4 Tavaly voltam nyaralni, az étteremben egy pincér pasi szolgált ki. Akkor egy éve ismerem? Ugyan már. Azt meg nem írta a kérdező, hogy milyen mélységben tartják a kapcsolatot. Ha napi szinten órákat beszélnek személyes dolgokról is, akkor ok. Ugyanúgy nem azzal kezdenék, hogy "na akkor költözzünk össze és nézzük meg lesz e köztünk kapcsolat" de akkor legalább ismerik egymást valamennyire. Ha viszont hetente 1-2x írnak egymásnak hogy akciós a csirkefarhát, azt nem nevezném nagy ismerettségnek.
2020. szept. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez az 1 éves kapcsolat tényleg lehet bármi. Én biztos azt csinálnám a pasi helyében, hogy dugnám a kérdezőt havi 1-2 alkalommal, meg lenne egy helyi csaj akit 2 naponta. Ez a valóság. Az ilyen kis fiatal csajok képtelenek ezzel szembenézni, inkább azzal áltatják magukat, hoigy az ő pasijuk a nagy kivétel.
2020. szept. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hetente beszélünk személyes dolgokról is. Nem rámenős, de ő sem tud költözni és én sem.
2020. szept. 28. 08:18
 8/15 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy az egy év alatt ő nem önmegtartóztatva vár rád.
2020. szept. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szóval egy éve van egy pasid a neten, akivel még le se feküdtél és egy éve nem is láttad...Szerintem túl sokat képzelsz az egészbe.
2020. szept. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 Mii? Nem dehogy, egy rendezvényen ismertem meg, azóta is találkoztunk már. Elkéne olvasi a bevezetőt!
2020. szept. 28. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!