Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít neked a pátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít neked a pátod teste?

Figyelt kérdés

Persze nyilván nem a testét szereted de férfiként fontos a látvány és nem modellekre gondolok párként.


A hibáival együtt szeretem meg csak a külsőség a fontos meg a feltétel nélküli szeretet komment nem kell.


Mert van az a szint ami már intő jel de az illető nem akar tenni és nekem miért kène elfogadnom h igénytelen magára és les.rja az egészségét?


2020. szept. 29. 07:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Én nő vagyok, és nekem számít, fontos. Én magam egészségesen étkezem és sokat sportolok, a puhos test és a lustaság nekem kicsit idegesítőek.
2020. szept. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell elfogadnod, ha nem teszik és nem változtat, hagyd el. De te csak panaszkodni jöttél, igaz?
2020. szept. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Lazy Lover ***** válasza:
88%
Nagyon számít össze se jövök olyannal aki nem vonz testileg
2020. szept. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Nyilván számít, de nem ez a mérvadó.

Volt, hogy a páromon +20kg volt ahhoz képest, mint amikor összejöttünk.

Igazából csak utólag a képeket nézegetve jöttem rá, hogy mennyire meghízott akkor magához képest. (azóta ismét lejjebb ment a súlya)

Szóval így, hogy mellettem volt, szinte fel sem tűnt.

Én is híztam a kapcsolat kezdete óta és mikor szmbesültem vele, mekkora lettem, nekiálltam újra sportolni + figyelni az étkezésre, de sok sikert még nem értem el. 10 kilót sikerült lefaragni, de azon belül 5 kiló mindig ingadozik, úgyhogy már hormonvizsgálaton gondolkodom, mert szerintem ez nonszensz.

(egy éve heti 4x edzés + étkezések kordában tartása) és még mindig nagy darab vagyok ahhoz az énemhez képest, amikor 8 éve összejöttünk.

Viszont arra nincsen panasz, hogy így ne lennék kívánatos, sőt :P.

Engem meg aztán lehet sok mindennek nevezni, de igénytelennek nem.

Ő úgy fogyott, hogy nem tett érte semmit.

Én meg úgy nem fogyok, hogy teszek érte.

"ez van".

2020. szept. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Van egy határ, ami felett nem számít. Persze, nem kezdenék olyannal, aki számomra abszolút nem vonzó, és a páromtól is elvárom, hogy ne hagyja el magát. De akit vonzónak találok, azt nem cserélném le a külseje miatt egy még szebbre. Amíg a páromhoz tudok vonzódni, nem érdekel, ha más 5 kilóval könnyebb és kockásabb a hasa.
2020. szept. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Van egy határ, amin belül nekem abszolút nem számít. Ha változik a teste, azt mindig azonnal jelzem, amint észreveszem, ha jó, ha nem, ha zavar, ha nem. Most pl nem olyan tónusos párom teste, mint fél éve volt, de annyira nem izgat. Viszont jó kiinduló téma volt: mennyire szépen összeállított a korona hiszti alatt egy otthoni edzéstervet, most pedig hogyan alakulnak a sportágában az edzések...stb.

Zavarni akkor kezdene el, ha valóban igénytelenség állna mögötte, és ekkor is a lehető leghamarabb szólnék, és tennék javaslatokat a változásra. Nem akkor állnék neki szenvedni, amikor már egyáltalán nem vonzódom hozzá, és szinte rá se ismerek. És remélem ő sem akkor fog szólni nekem, ha esetleg elszaladna velem a ló. A kapcsolat kezdete óta egyébként mindketten izmosodtunk, szálkásodtunk, formásodtunk.

2020. szept. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
29%
Az igaz szerelem nem test függő!
2020. szept. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hogyne számítana, kívánnom kell hogy szeressem.
2020. szept. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Annyira kell vonzónak lennie a testének, hogy meglegyen a vágy arra, hogy végigcsókoljam a testét...


amúgy igen imádom az olyan bla bla szöveget, hogy a szépség belülről fakad...


ja igen, nem a testébe szeretünk bele, de akinek fontos a szex annak az is számít, hogy milyen a másik teste.


persze ez nyilván emberenként eltérő lehet, biztos van néhány nő akinek a mackós férfiak jönnek be....


De tudom le leszek szavazva habár maximálisan lesz**arom, de a férfiaknak fel is kell állnia valamire...és egy kellemetlen látványtól lekonyulhat...

2020. szept. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

9es igazad van maximálisan.

7es hagyjuk a demagóg szőveget kérlek mint írtam.

Sajnos nem így ismertem meg őt majdnem veszekedni kell vele hogy ha vlmi nem jó menjen orvoshoz magától egy ellenőrző vérvételre se megy.

2020. szept. 29. 09:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!