Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít neked a pátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít neked a pátod teste?

Figyelt kérdés

Persze nyilván nem a testét szereted de férfiként fontos a látvány és nem modellekre gondolok párként.


A hibáival együtt szeretem meg csak a külsőség a fontos meg a feltétel nélküli szeretet komment nem kell.


Mert van az a szint ami már intő jel de az illető nem akar tenni és nekem miért kène elfogadnom h igénytelen magára és les.rja az egészségét?


2020. szept. 29. 07:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%

Számít.

Nyilván 1-2 kiló nem gond.

Mostanában pontosan ezért vannak viták, mert én szeretném, ha kicsit lefogyna a párom ( nő), feszesebb lenne, de 1 éve nem igazán tesz érte semmit. Az a kifogás, hogy már ő is elmúlt 40, nő meg, hogy a gyerek miatt fáradt.

Nem tehetek róla, én vékonyan ismertem meg és szerettem belé, nem jó ez, mert ha sokáig így marad, önkéntelenül is ehhez a mostani súlyához fogja viszonyítani saját magát, meg hát ez a rossz hozzáállás a legnagyobb gond.

2020. szept. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%
11es, de gondolom te vigyázol a gyerekre szívesen, hogy az asszony eltudjon menni edzeni. Segítesz a hazártásban is, hogy legyen ideje magára és pihenni, kimozdulni?
2020. szept. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
11es nálunk is ez a gond és semmi nem használ mindenre van kifogás.
2020. szept. 29. 10:16
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha már ennyit ráköltök, akkor nagyon.
2020. szept. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
26%
Fontos. Ha látom, hogy el fognak durrogni a légzsákok, dobom a csajt.
2020. szept. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%
2 heten belul szulok, hatulrol szo szerint semmi nem latszik, elol oriasi a hasam, ocsem szerint ugy altalaban kivanatos a babapocakos noi test, paromat tudom h nem hozza igazan lazba a latvanyom, annak ellenere h korulmenyekhez kepest csinos vagyok. Ezzel parhuzamosan o is felszedett magara vmennyit. Nem olyan a nemi eletunk mint regen, fizikai korlatai is vannak, nehezebb megkivanni is, de iszonyat nagy erzelmi toltet van bennunk es emiatt ritkabban, de jo egyutt. Es mindketten tudjuk, beszelunk rola hogy lesz ez meg jobb is, hisz volt es keszek vagyunk tenni erte. Keszulunk ra, spannol minket, atmeneti allapot. Hosszu tavon fontos a kivanashoz a test latvanya de ilyenek miatt nem erdemes odadobni egy egyebkent jol mukodo parkapcsolatot.
2020. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

12# kár volt kötözködni, ugyanis képzeld el igen!!! a válaszom🤫🤫 A gyermek egyébként meg már 4 éves elmúlt és hozzáteszem, hogy én is megtalálom a heti két intenzív mozgásra lehetőséget...

Kifogás van, akarat nincs. Nyugodtan lehet megint lepontozni!!!

2020. szept. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
76%
#17 Akkor nem akar neked tetszeni, nem érdekled már, örül ha nem kell veled szexelni. Van ilyen, ne aggódj. A kérdezőnél is ez van. Ha nem hagyja el, minden így marad.
2020. szept. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
46%

12*

Nem kötekedtem, csak egy egyszerű kérdést tettem fel és pozitívat feltételezem. 🤔

2020. szept. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
19# nekem nem úgy tűnt, mintha pozitív lett volna az alap feltételezésed, de jó, elfogadom...
2020. szept. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!