Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen viselkedésű fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen viselkedésű fiú alkalmas lehet barátnak?

Figyelt kérdés

Azt látom hogy sok fiú átvette mások viselkedését, hogy ezáltal menőbb vagányabb legyen mások, de főleg a lányok szemében. Én nem ilyen vagyok, ami szerintem jó, csak azt nem tudom hogy a lányok elvárnák azt hogy minden fiú olyan legyen mint a többség. Zárkózottabb, nem beszélek sokat, nem játszom magam meg, a viselkedésem és a kinézetem is "normális". Azt szokták rám mondani hogy látszik rajtam hogy rendes, szolid vagyok, őszinte szemeim vannak. Ami szerintem jó, csak a csajoknál nem nagyon, főleg a fiatalabb korban, túl unalmasnak, kiszámíthatónak, egyszerűnek látnak. Még nem volt normális kapcsolatom emiatt csak gondolom hogy nagyon tudnám azt a lány szeretni akivel bejövünk egymásnak.

Minden olyanhoz amihez értenie kell egy férfinak meg tudok csinálni (bútorösszerakás, eldugult lefolyó...).


Tehát egy ilyen fiú aki kicsit kilóg a sorból, -nem járok szórakozni sem- az alkalmas lehet párnak?

Később természetesen szeretnék családot.


Köszönöm a hasznos kommenteket!:)


2020. szept. 29. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Kicsit aktívabbnak kellene lenni, minden nő utazni, kirándulni, fagyizni akar és nem otthon ülni. Aki meg otthonülős, arra úgyse találsz rá.
2020. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Utazni, kirándulni én is szeretek.
2020. szept. 29. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!