Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy az egyik párodtól akartál gyereket, akik előtte/utána voltak, azoktól viszont nem, és szingliként sem?

Figyelt kérdés
Olyanoktól kérdezem, akiknek nem lett végül gyereke, mivel ha lett, az onnantól kezdve már más történet.

2020. szept. 30. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Én tudatosan nem akarok gyereket, sosem éreztem, hogy gyerekezni akarnék, viszont a mostani párom olyan ösztönöket vált ki belőlem, hogy neki szülnék gyereket, vele lehetne értelmesen, jól gyereket nevelni. Soha előtte senki nem váltotta ki belőlem ezt, és biztos, hogy személyesen csak neki szól az érzés.
2020. szept. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
1# Mik ezek az érzések, ki tudnád fejteni?
2020. szept. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is ugyanez van.

Volt akitől szerettem volna de neki már bolt előző kapcsolatból és nem akart többet és így elfogadtam....

Sajnos ilyne az élet.mostani parom

Szeretne én meg nem annyira

2020. szept. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem mindenkivel éreztem alkalmasnak.
2020. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én soha senkivel nem akartam gyereket. A férjemmel sem szeretnénk gyereket vállalni egyáltalán. Ez teljesen független volt mindig attól, hogy kivel vagyok együtt.

A férjemmel együtt akarjuk leêlni az életünket nyilván, de kettesben, zavaró tényező: ( gyerek) nélkül. Egyszerűen nem vágyunk rá , a mi életünkben csak egy túl nagy teher lenne a gyerek, túl sok meló, és nyűg van vele, stresszforrás, sokba kerül, és a közös időnkből menne el rá rengeteg. Arról nem is beszêlve hogy igazi energiavámpírok. Önszántamból nem nehezítem meg a saját életem, és ezzel a párom is így van.

Nincs különösebb bajom a gyerekekkel, már azokkal akik meg vannak nevelve, tudnak viselkedni, és nem idegesítik halálra az embert. A maguk módján tudnak aranyosak is lenni, de számunkra olyanok mint a kis elefánt. Cuki, meg minden, de otthonra, saját, aki 0-24- ben ránk van utalva, nem kell. Ennyi.

2020. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!