Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki ért el ilyen ponthoz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ért el ilyen ponthoz a kapcsolatába?

Figyelt kérdés

Már több mint 3 éve vagyunk együtt feleségemmel és mostanában valahogy már nagyon kívánkozok egy másik nő iránt/után. Mindenféle téren szexuális téren is már nagyon, fizikailag testileg, lelkileg, érzékileg. Mindenhogy ahogy csak lehet vágyodni egy nő után, iránt.

25 éves srác vagyok.

Mindenkitől várok véleményeket. Férfiaktól, nőktől.

Már lassan úgy vagyok, hogy valami titkos viszonyba, kapcsolatba kezdenék. Vagy valakivel valami alkalmi kapcsolatot, szexuális kapcsolatot. Még sose volt velem ilyen de nagyon rossz. Valakivel együtt vagytok és közbe már más/ok után vágyódtok nagyon.



2020. okt. 1. 12:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Téged sem a hűségedért szeret a nejed
2020. okt. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Én elértem ezt a pontot, de mi 28 éve vagyunk együtt, körülbelül 3-4 éve vagyok ezen a szinten.
2020. okt. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Mi 2001 óta vagyunk együtt, de még nem jutottunk el idáig.

Nem a megfelelő emberrel vagy házas. Csak idő kérdése, hogy mikor fogtok válni.

2020. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Talán nem kellett volna 22 évesen megházasodni...
2020. okt. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha már ilyen ponthoz értél, akkor nem szereted a párod, válj el.
2020. okt. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Tehát (már) nem szereted a párod.

Az első kapcsolatomban 1 év után szakítottam emiatt, a mostani kapcsolatom 5 éve tart és semmi ilyesmit nem érzek, szeretem a páromat.

2020. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Mi 10 éve vagyunk együtt, de ha elkezdenék más iránt vágyódni, akkor szakítanék. Ahogy őt ismerem egy normékis, korrekt ember és ő is ezt tenné. Amit te tervezel, az mindennek az alja, megbuktál emberileg.
2020. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
#4 idén volt az esküvő
2020. okt. 1. 13:47
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

Kár volt összeházasodni. Remélem, jó sok pénzbe került, hogy elvàlt lehess.

Még az előtt, hogy teherbe ejted. Léccí.

2020. okt. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
De akkor mi a f.nak vetted el?
2020. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!