Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki ért el ilyen ponthoz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ért el ilyen ponthoz a kapcsolatába?

Figyelt kérdés

Már több mint 3 éve vagyunk együtt feleségemmel és mostanában valahogy már nagyon kívánkozok egy másik nő iránt/után. Mindenféle téren szexuális téren is már nagyon, fizikailag testileg, lelkileg, érzékileg. Mindenhogy ahogy csak lehet vágyodni egy nő után, iránt.

25 éves srác vagyok.

Mindenkitől várok véleményeket. Férfiaktól, nőktől.

Már lassan úgy vagyok, hogy valami titkos viszonyba, kapcsolatba kezdenék. Vagy valakivel valami alkalmi kapcsolatot, szexuális kapcsolatot. Még sose volt velem ilyen de nagyon rossz. Valakivel együtt vagytok és közbe már más/ok után vágyódtok nagyon.



2020. okt. 1. 12:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg már az esküvő pillanatában sem szeretted 100%-ban. Most meg már pláne nem. Gondolkodj el kicsit, mi váltotta ki ezt belőled. Valami megváltozott a kapcsolatban?! Előbb érdemes otthon helyre tenni a dolgot. Ha az nem megy, akkor inkább válj el. Mintsem csald a feleséged össze vissza. Senki sem érdemel ilyen megaláztatást. Mert ez az
2020. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
47%

Na ezért be is tiltanám a házasságosdit 25 éves kor alatt. Egy 22 éves FIÚ, nem férfi még nem alkalmas egy ilyen életreszóló döntést meghozni.

26/nő

2020. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%

#12

Azért ez butaság, az én szüleim, meg a párom szülei is 25 alatt házasodtak, például. (Mindkét pár 30+ éve boldogan együtt.)

Azért, mert néhány ember buta hozzá, még nem kell betiltani....

2020. okt. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem a fiatalság a baj, hanem hogy már akkor sem szeretted a feleségedet. Én 20 éves voltam az esküvőnkkor, soha meg sem fordult a fejemben, hogy mással legyek.

41N

2020. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%
12 vagyok. 13 és 14 az teljesen más korosztály és más kor volt, ne keverjük ide. Az én szüleim is 20 évesen házasodtak és együtt vannak még. De a mai 20 évesek épphogy kiestek az iskolapadból, divatoznak és -10 fokban is feszülő bokanadrágban 'menőznek', szinte minden hétvégén buliznak stb. A mai 20-25 évesek nagyon nem állnak készen a házasságra, nincsenek olyan érett szinten, mint a 20-30 évvel ezelőtti 20 évesek. Mondom ezt úgy, hogy én is ebbe a korosztályba tartozom, tehát csak tudom, hogy a saját korcsoportom mihez érett.
2020. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%
29 éves vagyok, 11 éve a férjemmel. Én is 20 voltam, mikor összeházasodtunk és én sem gondoltam sosem másra. Ez NEM a koron múlik és nem is az évjáraton...
2020. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%

Gondolj vissza, mit érzetél, amikor az anyakönyvvezető (vagy pap) előtt kimondtad az "IGEN"-t. Most tiszta a lelkiismereted?

Erkölcsi toprongy vagy.

Ffi.

2020. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok házasság eljut erre a pontra (a kapcsolat teljes kihülése, amit már csak a megszokás tart össze és mindenki a másiktól várja hogy változzon vagy kimondja végre amit mindketten szeretnének) és többnyire kétféleképpen végződik. Az egyik hogy még évekig, évtizedekig beleragadnak (még rosszabb ha közben gyereket is vállalnak) rabolva egymás idejét a boldogságtól. A másik, hogy válással végződik.

Van harmadik út is, de most esetetekben, gyerek nélkül, ennyire fiatalon szerintem nem releváns.

Oszthatnám az észt hogy legközelebb mire figyelj, milyen hibát ne kövess el, de most leginkább egy valamit kellene tennetek. Ha mindketten így gondoljátok akkor véget vetni annak ami nem működik. Túl fiatalok vagytok még ahhoz hogy raboljátok a másik idejét.

2020. okt. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem a megfelelő emberrel vagy, de az is lehet, nem való neked a házasság. Ilyen rövid idő alatt csak így lehet eljutni erre a pontra.
2020. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
56%
Jelen! Én vágyom a feleségemre, de ő hideg mint egy jégcsap. Ennek okán vágyok más nőre is, de esélytelen vállalkozás szeretőt találni.
2020. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!