Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért nem érdemlem többé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért nem érdemlem többé?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nagyon jóban voltunk, de én eléggé bejottem neki, mindig próbálkozott. (én őt sokkal inkább baratilag szerettem) Lehet ott b*ztam el, hogy hagytam egy-két dolgot, hogy megtörténjen, de sosem feküdtem le vele. Más városba költöztem, de megbeszéltünk h tartjuk a kapcsolatot, néha ramirogatott és beszéltünk. Most meg utoljára nem válaszolt egy kérdésemre, később rairtam h ezt most miért, irta h jajj bocsi nem látta, mizu? És azóta nem válaszol :)) én szomorú vagyok mert azt hittem van valami kötelék köztünk de ezek szerint lehet én neki semmit nem értem soha? 20L 24F

2020. okt. 1. 18:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szakította meg, csak most már nem ugrik azonnal egyetlen szóra. Azt gondolom te is tudod hogy amikor udvarol valaki akkor rögtön mozdul, de ha már más is van a képletben (gondolom az új helyen körbeveszik csajok, s lehet már barátnője is van) akkor a régi friendzone-s csajok már nem főprioritásban lesznek.

Nagy különbség van a között hogy kapcsolat megszakítása (törlés/tiltás) meg a között hogy időnként kommunikálunk valakivel.

2020. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!