Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinél mi váltja ki a féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél mi váltja ki a féltékenykedést?

Figyelt kérdés

pl.

ha a párod megnéz egy nőt/férfit az utcán?


(szimpla kíváncsiság) :)



2020. okt. 1. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Az nem féltékenységet vàlt ki belölem ha pl utcan rendszeresen bàmulja a nöket mint majmoka az àllatkertben, hanem csak leèrtékelödik a szememben hogy pl biztos nem a nagy ö-vel jàrok màr megint, hanem vmi atmenettel.


Féltèkenyseget inkabb olyanok vàltanak ki, ha pl egy növel többet beszél mint velem, (vacsora elött utan rögtön chatel), vagy tarsasàgban màs nö vàlasza véleménye jobban érdekli, mint az enyém, vagy Nekem beszél kettesben màs nökröl mert erdekli ott lesz e, ahol mi, kivel él vagy akàrmi.


Szoval amikor "lekezel"vki "gyertyatartonak" màs jelenlétében.


Habàr ez sem féltèkenység hanem inkàbb megalàzottsàgèrzés nekem es megint azt làtom nem a nagy ö vel jàrok az biztos.

2020. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Okot ad rá.
2020. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én levegő vagyok, a másikat majdnem csak az ölébe ülteti. Volt rá példa, és amikor szóvá tettem, beteg állat voltam. Mondom, oké...
2020. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon féltékeny típus vagyok, már annyi is kiválthatja, hogy hozzászól egy lányhoz (legyen az akárki). De ennek nem tulajdonítok nagy jelentőséget, én is tudom, hogy hülyeség és feleslegesen aggódom miatta.

A páromnak a baráti körében van 2 lány, az egyikkel randiztak párszor, a másikba évekig szerelmes volt. Ha velük van, akkor az tudok lenni, hiába nem történik mondjuk semmi.

2020. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy viselkedik más nőkkel, ami már nem szimpla udvariasság vagy baráti hozzáállás. Teszem azt flörtöl nőkkel vagy ha a lány nyomul rá és ő hagyja, kaphatónak mutatja magát.

Ha megnéz egy lányt vagy beszélget, az nem zavar. Utóbbi maximum olyan esetben zavarna ha annyira csak a lányra figyel, hogy engem hosszasan mellőz, levegőnek néz.

2020. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Hűséget nem vakságot... együtt szoktuk kidumálni a nőket/pasikat akit az utcán látunk, hogy húúú néz már milyen jó csaj, ahogy neki sincs megtiltva hogy megnézzen egy helyes pasit. Látni attól még lehet. Ahogy az sem, hogy a barátaival találkozzon. Ha valaki félrejár, vagy ez felmerül benne akkor azt lehet látni - ha tökéletes köztetek a hullámhossz és az egymásra hangolódás. Akkor már egy rezdüléséből látod a másiknak éppen mire gondol. Juss el valakivel ilyen szintre, bízz magadban és akkor nem fogsz féltékenykedni.
2020. okt. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok féltékenykedős típus, de a legtöbben erre szoktak "ugrani".

Csak példaként említettem. :)

2020. okt. 2. 09:22
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Nálam semmi. Semmi értelme ha belegondolunk.
2020. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!