Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit kezd el hisztizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kezd el hisztizni nekem, ha csak szexkapcsolat van köztünk?

Figyelt kérdés
Eleve párkapcsolatot kerestünk, de én idővel meggondoltam magam. Mivel nem volt senki jobb kilátásban így elkezdtünk szexelni. Közben én kint kezdtem el dolgozni külföldön és havi 1x hazajárok, de akkor sem minden időmet a szexpartnerrel töltök, heti 1x szánok rá pár órát. Erre nekiáll itt velem szájalni, hogy nem fordítok rá elég időt. Mit várt? Nem szerelem!
2020. okt. 1. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Érez irántad, gyökér arcú! 😉
2020. okt. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noren1989 ***** válasza:
97%
Említetted neki azért, hogy szerinted szexkapcsolatban vagytok?
2020. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
En sem értem mit vàrt. Es nökent irom.
2020. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán tudja hogy szex kapcsolatban vagytok? Tuti ő nem így gondolja
2020. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
2es már le is írta az aladdin-t. Nem baj, éljetek álomvilágban :) Elég az nektek :)
2020. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%

Szájalni?XD

És te mit hisztizel? Ha nem tetszik, add ki az útját.

2020. okt. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%
Most az "állandó dugókva" hozzászólásom miért lett lepontozva? Mivel másabb mint a rosszlanyok? Ott is ha lefixálod vele, fix 60-70-80-100-200 azt akkor az adott hónapban csak velem, akkor velem van. Mivel másabb az a "kva"? Nem értem :/
2020. okt. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
8: Talán annyival, hogy nem fizet neki. Mióta ku.va az, aki nem pénzért árulja magát, okoska?
2020. okt. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Hát, kérdező, te jó nagy gyökér lehetsz...
2020. okt. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%

Ilyen az, amikor egyes nők előadják, hogy ők érett felnőttek, de közben egy akaratos kisgyerek szintjén mozognak és egy egyszerűen lebeszélt szitut sem képesek felfogni.

Ez van. Használd arra, amire alkalmas.

2020. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!