Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit kezd el hisztizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kezd el hisztizni nekem, ha csak szexkapcsolat van köztünk?

Figyelt kérdés
Eleve párkapcsolatot kerestünk, de én idővel meggondoltam magam. Mivel nem volt senki jobb kilátásban így elkezdtünk szexelni. Közben én kint kezdtem el dolgozni külföldön és havi 1x hazajárok, de akkor sem minden időmet a szexpartnerrel töltök, heti 1x szánok rá pár órát. Erre nekiáll itt velem szájalni, hogy nem fordítok rá elég időt. Mit várt? Nem szerelem!
okt. 1. 21:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

"Most az "állandó dugókva" hozzászólásom miért lett lepontozva? "

Mert a kérdező is egy dugoqrva. O miben más?

okt. 2. 00:14
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#11: te akkor lát puncit élőben utoljára, mikor kicsusszanttal anyukadbol.
okt. 2. 00:16
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Na bakker' ti nagyon szépen megérdemlitek egymást. A lány is téged, hogy olyan hoz húz a szíve aki csak egy nettó lyuknak nézi és sz.rik az érzéseire. Mind1 majd tanul a kárán és kiadja az utad, az lenne mindkettőknek a legjobb. Ő talál normális pasit neked meg nem kell elviselned a "szájalását".
okt. 2. 00:36
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szexkapcsolat: nem elégíted ki.

Komolyan azt hiszed, hogy egészséges fiatal nőnek heti egy szex elég? 😂😂😂

Neked kéne többet szájalni, illetve nyelvezni. 😜

okt. 2. 05:30
Unatkozol? Gyere játszani!
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"Eleve párkapcsolatot kerestünk, de én idővel meggondoltam magam"

és neki is említetted, hogy te már nem akarsz tőle kapcsolatot? Mivel párkapcsolatnak indult, a nő minden bizonnyal szerelmes beléd. Hihetetlen mennyire alacsony egyesek érzelmi intelligenciája

okt. 2. 09:24
 16/16 anonim ***** válasza:
90%
Bunkó!!!!
okt. 3. 07:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!