Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy valakihez közel álltok, és olyan furán érzed őt? Nem konkrétan nemi vágy, hanem nem is tudom leirni milyen érzés.?

Figyelt kérdés

Pl. mutatsz neki vmit, és közel áll hozzád, és egyszer csak elkezded ezt érezni. Vajon a másik fél is megérezheti ezt?

Én 31 éves nő vagyok


2020. okt. 1. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Igen, tudom, mire gondolsz.
2020. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%
A férjemmel volt egy ilyen, amikor megismerkedtünk. 10 év után elváltunk, úgyhogy azért túl nagy jelentőséget ne tulajdoníts ennek az "érzésnek".
2020. okt. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az érzés szerintem a vonzalom. Vonzalmat az iránt is érezhetsz, akibe még nem vagy szerelmes. Nekem legalábbis így van.
2020. okt. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Jah asszem' ilyemit hívják eq-nak vagy empatának, vagy csak beleélésnek, vagy szerelemnek mittom' én nem vagyok pszichomókus. Senki sem gondolatolvasó, direktben nem lát a fejedbe, de egy jó emberismerő a reakciókból, a szemekből sokat ki tud olvasni.

Szóval keresd csak a pasi társaságát és hajrá, sok sikert :)

2020. okt. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1* éreztem ezt a helyzetet egy nő mellett: nagyon tetszett, szép nő volt, és a saját illata annyira erős volt, és izgató, hogy rákattantam.

Másszor volt már olyan, hogy jól éreztem magam a nő mellett, közelében, de nem volt különösen nagy indok, csak jó volt a láthatatlan kapcsolat köztünk. Jó érzések ezek. (38F)

2020. okt. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Vannak olyan találkozások amikor két olyan ember találkozik akiknek dolguk van egymással.. Ott az már előre meg van írva.. Ott olyan érzelmek lesznek, alakulnak ki, hogy az maga a csoda!
2020. okt. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokszor érzem.
2020. okt. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Te vonzódsz hozzá, de ettől még a másik nem feltétlen érzi ugyanezt.
2020. okt. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a vonzalom. Ilyet viszonylag sokszor fogsz érezni. De előfordul olyan is, hogy valami ellenállhatatlan vonzódás kerít a hatalmába, és látod rajta, hogy ő is hasonló érzelmekkel küzd. Ez utóbbi meglehetősen ritka, én magam a meglehetősen viharos 60+ évemben alig párszor találkoztam vele, és akkor sem mindig a megfelelő személy iránt. Volt, hogy olyan nő iránt éreztem, akit a büdös életben meg nem dugtam volna, volt, hogy stoppos lány iránt, akiről közben kiderült, hogy strichel, és volt, hogy anyám korabeli hölgy iránt. Szóval korántsem a szexuális vonzalom játszik szerepet, hanem vagy a feromonok, vagy a rezgéseink simultak egymásba. Ki-ki döntse el.
2020. okt. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Komolyabb kultúrkörökben erre külön szó is létezik. Egyszer egy nőt meg kellett kérdeznem merre kell mennem és elmagyarázta nekem a térképen és végig a kezemnek nyomta a mellét:) Elmulasztott pillanat volt:)
2020. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!