Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet youtube videó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet youtube videó kezdő-"borítófotóját" lementeni képként a számítógépre?

Figyelt kérdés
2020. okt. 2. 03:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Beírod bármely keresőbe a videó pontos címét, és azt, hogy "youtube", és a képtalálatok között több, mint valószínű, hogy megtalálod nagy felbontásban ezt a kezdő "borítófotót". Csak azért mondom, mert már többször volt, hogy másfajta képeket keresve találtam ilyen youtube kezdő fotókat is az általam keresett képek között (én akkor dekorkozmetikumokat erestem, és egy pár beauty blogger videójának a nagy felbontású videó kezdő fotóját is odarakta a találatok közé).
2020. okt. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elkezded lejátszani, megállítod és csinálsz egy sceen shotot.

Vagy Windonsnál az Képmetszővek, vagy az Alt+ prntscr gombokkal leszeded a képernyőt, és Crtl+V vél beteszem egy rajzoló programba, és ott macerádod tovább.

2020. okt. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!