Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szemetekben mitől tróger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szemetekben mitől tróger egy pasi?

Figyelt kérdés
2020. okt. 2. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Nem keres havi 500 ezret.
2020. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tulajdonságaitól, meg a viselkedésétől... felsorolhatsz 20 dolgot de aki tróger annál tuti felbukkan egy 21. tényező is.
2020. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

-Nem dolgozik es nem is celja, hogy legyen munkaja, ergo motivalatlan, celtalanul el, csak teng leng a mindennapokban

- Csunyan beszel (ezen nem a nehai karomkodast ertem, hanem ha minden mondataba ott van, hogy “g*ci”, es tarsai)

- Buta (ez nem iskolai vegzettsegtol fugg, de ha aktualis temakrol nem lehet vele elbeszelgetni, meg nincs egy ertelmes hozzaszolasa, az szamomra eleg lehangolo, nekem sincs diplomam amugy, ugyhogy nem ettol fugg)

- Nem tud tarsasagba kulturaltan viselkedni (otthon mehet nyugodtan a puki, bufi, stb., de mondjuk tarsasagba vagy nyilvanos helyen ezeket nem nagy keres mellozni szerintem)

- Ne kopkodjon es szemeteljen az utcan (Volt mar ilyen randim, ez megint nagyon lehangolo szamomra)


Nos, szerintem abszolut alapdolgok ezek, de tudom hogy nem mindenkinek. 🙃

28N

2020. okt. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!