Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Tudtok igazából,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tudtok igazából, erőteljesen vonzódni egy aranyos, filigrán, törékeny nőhöz?

Figyelt kérdés

Én nőként mindig ezt a három jelzőt kapom a férfiaktól. Mondják, hogy rajtam “minden olyan kis aranyos”, meg én is az vagyok, de a törékenyt, filigránt is többször megkaptam már.

A kérdésem az, hogy tudtok nagyon egy ilyen nőt kívánni?


2020. okt. 3. 15:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll, kedves utolsó. Képzeld, én nem vettem észre, hogy annyira odalennének ezért a férfiak. Sokkal többen bántottak emiatt, mint hinnéd és elég sokan szólnak is meg. Ha nincs ilyen téren tapasztalatod, nem kell az észt osztani!
2020. okt. 3. 17:41
 12/15 anonim ***** válasza:
60%

Blablabla, ne fárassz már és nézd hulyének a jónépet! Az "aranyos, filigrán, törékeny nő" az mindig is Jolly Joker volt a párkeresésben, és még sosem láttam félreállítva ilyen tulajdonságokkal rendelkező nőt. De tudod mit? Linkelj már egy olyan fotót bárhonnan, ahol kb. úgy néz ki a nő mint te!


Nos itt egy átlagos tizenéves az említett jelzőkkel: [link]


Pár évvel idősebb: [link]


na és még egy: [link]


Háááát, baromi nagy problémát okozhat nekik a társkeresés. Huhhhh, mennyire félre állíthatják őket! :)

2020. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Egy igazi tapló vagy, utolsó! Menj bunkóskodni máshova!
2020. okt. 3. 18:08
 14/15 anonim ***** válasza:
60%
Mi a gond? Tényleg érdekelne!
2020. okt. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hogy kinek mi tetszik, az teljesen szubjektív. Nekem például egész életemben csak az ilyen nők jöttek be. 36/f
2020. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!