Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, erre mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, erre mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés

Randiztok a pasitokkal, étteremben vagytok.

A pincér váratlanul megjelenik egy üveg borral, és közli veled, hogy a bácsikád küldi, és egy pár asztallal arrébb ülő, 40-es pasira mutat.

Elmondja, hogy a "bácsikád" szeretne pár szót váltani veled.


A.: Odamegyek beszélni. Udvarias vagyok.


B.: Visszaküldöm. Nem megyek oda.


C.: Elfogadom. Nem megyek oda.


Ha B vagy C a válasz, ennyi volt, köszönöm, hogy elolvastad.


Ha A, akkor olvasd tovább kérlek.


Odamész, és a férfi kerek - perec elmondja, hogy képtelen levenni rólad a szemét. Elmondja, hogy nem érti, hogy miért vagy azzal a sráccal, és kéri, hogy menj vissza a sráchoz, mentsd ki magad, és lépj le! Kint vár a kocsiban, észre fogod venni, melyik az a gép.


Mit lépsz, és miért?



2020. okt. 3. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
B. És igen, felfogtam, hogy nem vársz választ tőlem, de el kell mondanom, mennyire undorító ez az ötlet. Maga a kapcsolatba való belerondítás is, de az is, ha a csaj elfogad egy ilyen helyzetben bármit is. Azért megyek a férjemmel randizni, mert szeretem őt és a társaságában szeretném jól érezni magam, nem azért, hogy másokkal ismerkedjek.
2020. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A. Odamegyek beszélni, és elküldöm a pitsába. Régi álmom, hogy valakinek pezsgőt öntsek a fejére, lehet megtenném, hogy lehűtsem.
2020. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

B, mert undorítónak tartanám, ha valaki így belerondítana a randimba.

Egyébként se értem kit hisz majdnem húsz évvel idősebbként, de úgy, hogy ismételten randin vagyok.

Egyszerűen szánalmas az ilyen.

22/L

2020. okt. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A: udvariasan kiosztanám mosolyogva, majd visszamennék a randipartneremhez. 38N
2020. okt. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

A való életben a pincér eleve nem tenne ilyet, csak a filmekben van ilyen, hogy ismeretlen nőnek italt küld egy férfi.


De tegyük fel tiéd a hely, és az pincér az alkalmazottad, akkor megteszi, a csaj meg jobb esetben nem reagál semmit, rosszabb esetben a férfi akivel van odamegy hozzád és megkérdezi hogy neked meg mi bajod van.


Jól gondolom, hogy még szűz vagy?

2020. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5.-nek.


Hogyne...

2020. okt. 3. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondoltam :) Akinek valaha is volt kapcsolata nővel, az tudja, hogy nem így működik az ismerkedés.
2020. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Személyiségüktől függ. 99% azt választom, akivel jobban passzolunk.

1%, azt választom, akinek nagyobb szüksége van rám.

2020. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!