Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért nem látnak szépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem látnak szépnek, szellemesnek és kellemesnek? Úgy fáj.

Figyelt kérdés
2020. okt. 3. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Mert valószínüleg nem ezt sugárzod. Tőlem meg fèlnek a pasik, de èn nem bánom, mert így legalább csak azok mernek megközelíteni, akiknek "van töke"
2020. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1

:D

Ez aranyos.

2020. okt. 3. 17:45
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

Tőlem is megijednek 😆

Minden kiül az arcomra, aztán azt mondják, furán nézek 🤣🤣

De ha egyszer fura, akkor most kezdjek vele?

Az arcomon meg nem tudok változtatni.

2020. okt. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mert még nem láttalak :/
2020. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Oké, képzelj el egy sátánista vikinget, kb úgy nézek ki. Az emberek átmennek a túloldalra, a kisebb gyerekek pedig megállnak a növésben a látványomtól. Senki nem hiszi el, hogy tök kedves, udvarias, intelligens, nyugodt vagyok. Most akasszak egy táblát a nyakamba, vagy mi? Nem könnyű, de humorral kibírható állapot.
2020. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
#5 èn pont ebben vagyok, csak èn nő vagyok😄😆 u.i. èn elhiszwm, hogy kedves vagy! 😉😊
2020. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
# 6: Lehet, hogy nekünk egymással kellene megismerkedni? :)
2020. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 irj privit ;) :D
2020. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ebből maximum a szépet láthatják belőled, a többit csak akkor ha hagyod, hogy megismerjenek.


Kellemes pedig a meleg forró habfürdő...


Biztos túl mufurc vagy te is, ritkán látok vidám jókedvű embereket a munkahelyeken, általában csak a rájuk ragadt erőltetett mosoly van ami kötelező...

2020. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Biztosan ismered azt a kifejezést, hogy: kellemes társaság, erre gondoltam :)

2020. okt. 3. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!