Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nevetett ki a párom apja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevetett ki a párom apja?

Figyelt kérdés

Ma mutatkoztam be a barátom apjának. A barátom 21 én 20 az apja kb 50 éves.

Csókolommal köszöntem neki és kb a képembe röhögött.

Annyira szarul esett, hogy majdnem elsírtam magam.

Nem akartam egyből hellózni a jó napotot meg túl idegennek találtam ezért mondtam csokolomot.

Amikor elköszöntünk sziát mondtam és egyből mondta, hogy ez már jobban tetszik, a barátom meg leszólt hogy szerinte ez bunkó volt.


Annyira kellemetlenül erzem magam hogy nem is tudom mit mondjak neki legközelebb..



2020. okt. 3. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
A bunkó az após jelölted volt. Én 58 vagyok, de herótom van amikor a párom fia cserélgeti a barárnőit és mikor jönnek hozzánk, berongyol a maga 20 évével egy "helló" val. Én az előző páromnak mikor udvarolni kezdtem (29) a szülei 13 ill. 14 évvel voltak csak idősebbek. De amíg nem volt biztos, hogy összekötjük az életünket, nem tegeztem őket.
2020. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát minden ember más, először jónapot-ot kellett volna köszönni, mégis az hivatalosabb, és ha lazább típus akkor biztos mondta volna utána, hogy nyugodtan tegezzed. Én általános iskolában köszöntem utoljára csókolom-ot bárkinek.
2020. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Se apuka, se a srác nem 100-as.
2020. okt. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Jó nagy bunkó.
2020. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Csókolomot max öreg néniknek köszönünk, nem a párunk apjának. A szép napot elég univerzális, nem kell annyira a jó napotra hagyatkozni. De azért te is bunkó vagy, hogy szó nélkül letegezted az apját.

Jó napot kívánok, vagy szép napot, addig, amíg nem mondja hogy tegezd.

Nekem a párom előre szólt, hogy a családja nem fog örülni ha magázom őket. Mondom oké, de most találkozunk először, 40+ mindenki, nem fogok egyből sziázni. Köszöntem egy jó napottal, nevettek hogy jajaj ők még nem öregek, tegezzem őket. Így egyből megvolt a tegeződés és senki nem volt bunkó.

2020. okt. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A Jó napot tényleg jobb lett volna, a csókolom olyan gyerekes. De azt jól tetted, hogy nem magáztad le élből, a mi családunkban sem szokás. Pároméban meg még a nagyszülei is kérték, hogy tegezzem őket. Nekem meg ez a fura.
2020. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

1. alapból bunkó volt az apósjelölt, hogy ílyen megalázóan bánt veled;

2. Felnőtt nő felnőtt férfinak ne köszönjön csókolomot, hanem jó napot kívánok-ot.

És egyébként férfiként nem a barátod apjának kell felajánlania a tegeződést, hanem nőként neked.

2020. okt. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó napot simán jó lett volna. Azért ilyenen majdnem elsírni magad sem épp normális reakció. Le kell rázni az ilyet, vagy megmondani, hogy akkor hogyan szólíthatom, oszt le van tudva.
2020. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
" a barátom meg leszólt hogy szerinte ez bunkó volt." Szerintem a csokolomozással nagyon kislányosra vetted a figurát. Az apa finomabban is közölhette volna, hogy tegezödni szeretne. De a fö gáz figura a barátod aki a végén kiosztott sok ésszel ahelyett, hogy felkészitett volna elöre a a családja szokásaira.
2020. okt. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 peca1000 ***** válasza:
77%

Apósod laza, jófej ember. :)


Te zavarban voltál, de nem vette tragédiának, neked sem kellett volna.


Barátod egy paraszt.

2020. okt. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!