Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nőknek kizárólag a jóképű férfiak tetszenek?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 15:10
1 2 3 4
 1/38 Noren1989 ***** válasza:
91%
Best of vasàrnap.
2020. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Akkor válaszolj!
2020. okt. 4. 15:13
 3/38 anonim ***** válasza:
88%
Férfiként is olyan növel alakítok kapcsolatot, akit vonzónak találok, te nem?
2020. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
78%
Miért van az, hogy a férfiaknak csak a szép nők tetszenek?
2020. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
77%
Legalább azok nem hisztiznek ennyit, mint pl te. Egyébként meg volt olyan pasim, aki barátnőim szerint nem volt helyes, de ő se hisztizett úgy, mint te és levett a lábamról minden erőfeszítés nélkül. Nem volt olyan nyámnyila, hogy a külsejére fogjon mindent, hanem építette az életét, mint a normális emberek és ez vonzó.
2020. okt. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Én nem hisztizek, tudom a választ, csak arra voltam kíváncsi, hogy milyen bullshitet toltok. :D
2020. okt. 4. 15:18
 7/38 anonim ***** válasza:
73%
Hát ilyen hülye kérdést... Szerinted a férfiaknak nem csak a csini, szép, aránylag jó alakú nők tetszenek?! De ez relatív, lehet egy nőnek egy férfi csúnya, másnak mégis tetszik. De lehet egy nő vagy férfi szép, ha infantilis, így nem lehet rá társként tekinteni hosszú távon. Jó persze vannak olyanok mindkét nem között akikkel annyira elbánt a genetikai lottó, hogy tényleg nagyon előnytelen kinézettel rendelkeznek, de azért a többség nem teljesen vállalhatatlan szerintem.
2020. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

"Szerinted a férfiaknak nem csak a csini, szép, aránylag jó alakú nők tetszenek?!"


Nem... Nézz szét a való életben, vagy bármelyik online platformon és rájössz.

2020. okt. 4. 15:24
 9/38 A kérdező kommentje:
Egy kis korrekció: valójában igazad van. Viszont az a helyzet, hogy a férfiak számára a "csini, szép, aránylag jó alakú" jóval szélesebb spektrumon mozog mint a nők esetében.
2020. okt. 4. 15:26
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez igy van. Meg mint mondtam, a szépség relatív.
2020. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!