Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha egy férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha egy férfi nem akar 29 évesen gyereket és azt mondja soha nem is kell neki? 2-3 évente új kapcsolata van, mert valamiért mindig szakítanak valakivel, de persze ő sohasem hibás.

Figyelt kérdés

Azt mondja szeretne komoly kapcsolatot, bízk bennem, de nehéz neki mert eddig mindig átverték. Gyereket talán én sem szeretnék, illetve teljesen biztos még nem vagyok benne, nem tudom még véglegesen eldönteni. Kedves férfi, helyes is, van rendes munkája. Érdemes adnom neki egy esélyt? Volt már dolgotok hasonló típusú férfival?


24N


2020. okt. 5. 07:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

2-3 év múlva úgyis szakítás lesz a vége. Szóval ha nem sietsz családot alapítani, talán megéri.

Azért nagy anyagi beruházásokat, és a karrieredet hátráltató "közös döntéseket" pl költözés ne vállalj be.

2020. okt. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

Az normális, ha 29 évesen tudja, hogy biztosan nem akar gyereket.

Az nem normális, hogy 2-3 évnél hosszabb kapcsolatot nem tud felmutatni, és az se, hogy szerinte ő ebben nem hibás.

Komoly kapcsolatot akarsz? Akkor hanyagold.

Az ilyen pasi csak szeretőnek alkalmas, rövid távon. Vagy annak se, ha nem olyan jó az ágyban. (Ez lehet az oka akár a szakításoknak is.)

2020. okt. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Van esze.

Manapság a legnagyobb önsorsrontás, amit egy férfi elkövethet, a gyerekcsinálás meg a házasság.

Férfiak, akik olvassátok, és esetleg még nem tudtok dönteni:

NE CSINÁLJÁTOK!!!

2020. okt. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Csak 29 éves, miért ne lehetnének 2-3 éves kapcsolatai? Szerintem ez a normális!

Én pl marha nagy szívásnak érzem, hogy itt vagyok 33 évesen, az első kapcsolatom 7 évig tartott, a mostani majdnem 8 és már van 2 gyerekünk, az egész fiatal korom más mellett telt el, egy nyugodt órám nem volt amikor csak én voltam!

Gyerek meg nem mindenkinek kell, nem mindenkinek való! Inkább azt bánja meg az ember hogy nincs, mint azt, hogy van!!

2020. okt. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Én kifejezetten örülnék neki, ha a pasim nem akarna gyereket, mert én sem vágyom rá túlságosan. Mondjuk a mostani párommal ezt meg is beszéltem, és szerencsére neki sem az az életcélja, hogy minél hamarabb minél több gyereke legyen, szóval ez nem probléma, legalábbis egyelőre. Ha te viszont mindenképp akarsz gyereket, úgy nem fog működni a dolog, vagy most, vagy később komoly probléma lehet belőle. Ebben nektek kell közös nevezőre jutni. Amiatt viszont jobban aggódnék, hogy miért csak 2-3 éves kapcsolatai voltak. Mondjuk ennek tényleg sok oka lehet, az is, hogy 3 évig volt együtt azzal, akivel már fél év után sem működött a dolog, viszont a felelősséget akkor is vállalnia kellene, ha nem más, azt be kellene ismernie, hogy ennyi ideig nem vette észre, hogy milyen a másik. Olyan viszont nincs, hogy teljesen 0%-ban hibás az egyik.
2020. okt. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyen férfiak sok esetben csak 40 évesen akarnak gyereket. Egyetértek a fentebb szólókkal, nektek is lenne 2-3 évetek (ebből 1-1,5 boldog, a maradék meg veszekedések, konfliktusok). Szerintem ne vállald be. Ne vesztegesd el a legszebb éveidet, miközben más, veled egykorú lányok meg az IKEÁ-ban andalognak a szerelmükkel és a gyerekbútorokat nézegetik, hogy de csodálatos lesz, ha lesz egyszer kisbabájuk.
2020. okt. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen normális. Ha te akarsz majd akkor csak konfliktus lesz. Én se akarok, és nem is rejtem véka alá.
2020. okt. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Itt csak az a normális, ha egy hasonló korú nő nem akar gyereket.
2020. okt. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen jöttem össze a volt párommal, ő akkor volt 24. Első találkozáson megmondtam neki, hogy nem szeretnék sosem szülni, róla pedig tudtam, hogy nagyon gyerekcentrikus. 7 évet voltunk együtt, én szakítottam vele az ő érdekében, hogy találja meg azt a nőt, akivel családot tud alapítani, mert 31 évesen már nagyon vágyott rá. Ennek már 4 éve, azóta van egy féléves kisfia. Egy percig sem bánom az együtt töltött 7 évet, mai fejemmel is ugyanúgy belemennék vele egy kapcsolatba, sokkal több lettem általa.
2020. okt. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Normális.
2020. okt. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!