Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánytól ajándékot kapni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánytól ajándékot kapni? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

KB pár napja ismerjük egymást.

Beszélgetésen kívül semmi más nem volt.

A gond ott kezdődik, hogy én meleg vagyok így nagyon meglepett, mert nem szoktam csak úgy ajándékot kapni szinte ismeretlentől.

Nincs barátja, és puhatolta, hogy nekem van-e csaj stb.

Semmiféle jeleket nem adtam felé, ezért nem is értem ezt a közeledést a részéről.

A kérdésem az lenne, hogy számítsak arra, hogy bepróbálkozik? Ha igen, hogyan kell nemet mondani illedelmesen?

Nem tudja, hogy meleg vagyok, és nem is akarom, hogy megtudják rólam... Köszönöm ha tudsz segíteni, üdv 20f



2020. okt. 5. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
😊 Kár... Imádom a buz.i.. kat. Beleraknám a kavemba a pici testuket. Nyamiii.. Hmmmmmm.. Nőként mondom, imádat. Igazi ferfik. Kár, hogy nem tudják...
2020. okt. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Megmondod neki, hogy "ne haragudj, de barátságnál többet nem tudnék veled elképzelni, mert máshoz vonzódom, és nem akarlak hülyíteni". Legyél egyértelmű, és az adott kereteken belül őszinte, remélhetőleg megérti majd.
2020. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
90%
mond azt hogy nem az eseted vagy hogy nem akarsz többet tőle barátságnál és hogy nem szeretnél kapcsolatot
2020. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%
Mond az igazat hogy te a segbekukit szereted a saját fajtáddal.
2020. okt. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!