Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, mi ez az érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, mi ez az érzés?

Figyelt kérdés

A párommal 3,5 éve vagyunk együtt, elsők vagyunk egymásnak mindenben. Decemberen szakított velem, 2 hétig külön voltunk, végig sírtam de végül Ő akarta folytatni. Zombi voltam abban a 2 hétben, borzalmas volt.

Viszont most előtört bennem egy érzés, nem értem....szeretem Őt mert tényleg szeretem, szerelmes vagyok az illatába, minden mozdulatába, a hangjába a szemébe stb. De úgy érzem más kell, egyszer leírtam neki, de pánikba estem, hogy elveszítem és inkább töröltem. Szeretem, de mást akarok. Vele akarok lenni, de szívesen ráírnék más fiúra. Át akarom élni mással az első csókot, első szeretleket stb. De közben őrülten kötődöm a barátomhoz és nem akarom elveszíteni. Mással akarok lenni de félek nélküle. Úgy érzem senki nem érti meg mit érzek, még én sem. Szeretem, de mással akarok lenni. Már azon is elgondolkodtam, h jó lenne ha Ő szakítana. Ezt gondolom de ha megtenné belehalnék. NEM BIROM megőrjít ez az érzés. Félek, hogy elhagyom de mégis Ő kell, utána meg késő lesz visszakérni magam hozzá.


2020. okt. 5. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

". Vele akarok lenni, de szívesen ráírnék más fiúra. "


Ezt is csinálta ő is veled.

Nagyon ritka, hogy az első szerelemből lesz az utolsó is.

Ez a kapcsolat már recseg-ropog.

Fellazult.


Én szépen kiszállnék, mielőtt még lealacsonyítanám

az első beteljesült szerelmi kapcsolatomat.

Maradjon szép emlék.

2020. okt. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én, írj rám.
2020. okt. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kell olyan aki gyk keres párt bocs
2020. okt. 6. 10:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Segítsetek...
2020. okt. 6. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!