Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha így írt rám egy nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha így írt rám egy nő?

Figyelt kérdés
Rám írt egy gólya az egyetemen, hogy análízist szeretne velem tanulni. Nyilván neki is van analízise, ezért nem tudom, hogy matekozni akar, vagy kúrni. Én matek szakos vagyok, ő villamosmérnök szakos. Szerintetek? Kikészítsem az óvszert és a minta zh-t is? Elvileg bejövök neki, nem biztos.

2020. okt. 6. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, hogy análízist írtál
2020. okt. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért az elég gáz, hogy egyetemista létedre nem érted, hogy az Ismerkedés kategória ismerkedésre való.
2020. okt. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szexualitásba tettem ki.
2020. okt. 6. 01:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél - szépen áthívod amikor csak ketten vagytok és elkezditek a korepetálást. Menet közben meg majd látod mi a pálya, ne legyél már egyetemistaként ennyire élhetetlen. Honnan a francból tudjuk mit akar a csaj? Ha a helyeben lennék én biztos megoldanám. Mármint ha dugni is akar akkor az is legyen, ha viszont tényleg csak korepetálást akkor se gondoljon bunkó zaklatónak.
2020. okt. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!