Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nem is tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nem is tetszem neki? Ha van ideálotok, akkor csak olyan barátnőt szeretnétek?

Figyelt kérdés
Tehát a mostani páromnál észre vettem a keresési előzményeit, és youtubeon rákeresett egy csajra aki pont úgy néz ki mint az exe. Az az érzésem neki ilyen az ideálja(hosszú szőkés haj, nagy kék szemek), de én egyáltalán nem úgy nézek ki. Valószínűleg nem is tetszem neki emiatt. Többször tett megjegyzést, hogy csúnya lennék rövid hajjal, ezért növesszem meg. Aztán persze hozzátette hogy szerinte minden nő csúnya rövid hajjal, de akkor is. Ennyire fontos a szépség? Már sosem fogom úgy érezni h elég szép vagyok neki? Az exemnél jobban éreztem h külsőre is tetszem neki, tehát össze tudom hasonlítani a kettőt.

2020. okt. 6. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Elmondta mi tetszik neki, ennyi.
2020. okt. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

Alapban igen, de a valóság felülírja.


Imádom a homárt és a szarvast, de nem telik rá állandóan, így a hétköznapokban marad a csirke meg a sajtos tészta.

2020. okt. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Magyarul beéritek a csúnyább lánnyal is? Az nem is fontos, hogy mi van belül?
2020. okt. 6. 09:19
 4/13 anonim ***** válasza:
31%

3.-nak.


Számít a belső, nagyon is. A külső meg...sok pasi álma [link] de kevésnek telik rá...sőt, még hasonlóra sem. :(

2020. okt. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hasonló a helyzet, a szőkék, meg a vörösek az ideáljai kék szemmel, erre ott vagyok én, a szőkésbarna, barna szemű. Mondjuk azt mondta, hogy mellettem már rájött a barna szem varázsára is, kék szemmel az életben nem lehet olyan szépen nézni, szerintem kifejezetten hideg.

Már nem rugózom rajta. Az alakomat imádja, a kémiánk nagyon passzol, saját bevallása szerint is olyat hozok ki belőle, mint eddig senki. (Se a szőkéi, se a vörösei.) Nem mondom, hogy azért nem bánt a dolog néha, mert nekem ő meg pont az esetem, de ha lent vagyok önbizalmilag, kicsit turbózok magamon más pasik bókjaival, lehetőleg úgy, hogy ő is a közelben legyen. Általában egy csinosabb ruha, meg némi mosolygás bevonzza az ilyesmit. 😇

Féltékenynek féltékeny ilyenkor, szóval nem aggódom annyira. Meg amúgy se adnám a barna szemeimet az ő kedvéért sem, az alakom után az a fő vonzerőm.

2020. okt. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
3# Inkább úgy mondanám hogy van akit szeretünk mint a párunkat és van ami egy szexuális fantázia része. Te például nem lennél szívesen egy izmos, fiatal sráccal a párod helyett?
2020. okt. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#4 De ha nem csúnya a lány, csak szimplán nem az ideálja valakinek az is ilyen?


#6 Pont ezért nem értem, mert a párom nekem így tökéletes ahogy van, még ha vannak hibái is, mégsem mondom neki soha h így meg úgy csúnya lennél.

2020. okt. 6. 09:34
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

A hajas dolgon nem kell meglepődni...

Sok férfi van így vele, hogy a hosszú hajat szereti és a rövidet egyáltalán nem. Ez ilyen.

2020. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
7# Te legalább tudsz változtatni ezen és meg tudod növeszteni a hajad. Az én barátnőm például göndör hajú, abból sose lesz végleg egyenes, pedig nekem az jön be. De nekem akkor is ő a legszebb, haj ide vagy oda mert szeretem őt.
2020. okt. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, de most te szép vagy?


Mert azt írtad eddig, hogy nem vagy szőke és kék szemű + inkább a rövid hajat szereted magadon. De ez még semmit nem jelent, nekem is pl inkább a barna hajú, sötét szemű lányok jönnek be jobban és a rövid han sem hátrány.

2020. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!