Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők mi az amivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők mi az amivel lehet venni titeket a lábatokról?

Figyelt kérdés
Nem összességében értem. Tudom millió dolognak kell passzolnia, de most egy konkrét dolog érdekel ami imponál és nagyon tudtok örülni neki.

2020. okt. 6. 09:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Sok pénznek jobban örülnék.
2020. okt. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lovagiassag, segitokeszseg, de nyilvan eleve szimpatikusnak kell lennie az adott sracnak, nem tud barki levenni a labamrol ezekkel a dolgokkal, ellenben ha szimpatikus egy srac, bejon, de abszolut nem segitokesz, lovagias, az kiabrandito tud lenni.
2020. okt. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha dominans es ugyanugy igenyli az olelkezest es a szexet is!
2020. okt. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az odafigyelés. Valószínűleg azért, mert az előző kapcsolatomból leginkább ez hiányzott. Eredetileg a magabiztosság volt és gyanítom most is elengedhetetlen lenne ahhoz, hogy hosszútávon működünk, de mostanában azok jobban felkeltik a figyelmem akik odafigyelnek rám, vagy úgy általánosságban figyelmesek az emberekkel.
2020. okt. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Az ágyban az érzékiség az nagyon vonz. :D

Úgy általában ha dicsérnek az tetszik. Vagy ha valaki önzetlen és kedves.

2020. okt. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Angol tudósok szerint az odafigyelés, figyelmesség, lovagiasság, udvarlás stb. ami segít. Az hogy ez konkrétan miben nyilvánuljon meg az tényleg sok millió kis apróság, szóval ebben nincs univerzális recept hogyaszongya' hozz piros rózsát és máris szerelmes leszek.
2020. okt. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Férfias, udvarias, nem tutyi-mutyi.

Nem akar mindenben irányítani de azért nőnek is tudom magam mellette érezni tehát megvan az egyensúly.

Lovagias is, de én ezalatt NEM azt értem hogy jobbra-balra kocsival hurcol vagy virágot hoz.


Ha egy konkrét példát kéne hoznom, ha megjegyzi hogy milyen kávét iszom többnyire (imádom a kávét ezért fontos:D) és mondjuk munka/óra után azzal vár a kezében, meglepiből az nagyon le tudna venni a lábamról mert úgy érezném hogy figyel rám. lehet hülyeség de na:D

2020. okt. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jó válaszokat írtatok 🙏
2020. okt. 6. 10:44
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
El ne hidd ezt a kékpirulás baromságot Istenem. Dugni a jóképű gazdag alfákkal fognak. A fenti béna szöveg a béták pitiztetésére, pénzük/figyelmük kicsalására szolgál csak.
2020. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem ismerem, akkor a sármjával és a bátorságával tud lenyűgözni. Azzal, hogy még mer szólítani mosolyogva.
2020. okt. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!