Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom hogy ezt jelenthe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom hogy ezt jelentheti vagy félreértem?

Figyelt kérdés
Ha valaki úgy búcsúzott el hogy "ha nem beszélnénk többet akkor minden jót kívánok, de amúgy beszélhetünk" - azt jelenti hogy én futhatok utána de ő le sem fog sz.rni? Ugyanis egyszer sem adott lehetőséget arra hogy beszéljünk... ?
2020. okt. 6. 13:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ebből úgy tűnik, nem érdekli, beszéltek-e még valaha az életben.
2020. okt. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb.
2020. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha te beszélni akarsz vele, akkor valszeg válaszolni fog, de magától nemfog keresni és nem is fogja érdekelni, hogy valaha szóbaálltok-e egymással.
2020. okt. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Jól látod, pont ahogy fent leírták. Nem érdekli lát-e még valaha az életben, de ha nagyon nyomulsz utána akkor firendzone-ba, vagy lelki szemetesládának még épp' jó leszel amíg nem fut be az a személy akit tényleg keres.
2020. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Akkor jól értelmeztem... Főleg az elmúlt hónapok alapján hogy egyáltalán nem is keresett.... Soha többet nem fog ezt felfogom már csak amikor még "ismertük egymást" akkor beleszerettem de igaz szerelemmel és soha többé nem tudok úgy nézni nőre... Nem is keresem azóta a lehetőséget arra hogy ismerkedjek. Igaz utánam sem kapkod senki... De nem is kell. Így nem hogy ez lesz a vége... Sajnos valahol legbelül eszembe jut még de nagyon dühös vagyok amiért ilyen köcsög volt velem... Ez maradt csak nekem. Nem jár valamiért nekem a szerelem. Csak az marad hogy gyűlölöm az egész világot..
2020. okt. 6. 14:12
 6/22 A kérdező kommentje:
4# egyébként tényleg sokszor voltam lelki szemetesládája és sokszor nekem.kellett a bajból kihúzni
2020. okt. 6. 14:14
 7/22 anonim ***** válasza:
30%
Az is lehet, hogy félénk, és nem merte bevallani neked, hogy bizony szeretne még beszélni - kíváncsi volt a te reakciódra.
2020. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem hinném....
2020. okt. 6. 15:35
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne légy akkora savanyú uborka, mint ahogyan az #5-ben nyilatkoztál!

Most még fáj, de elmúlik, főleg, he nem gondolsz rá és eltávolítasz magad körül mindent, ami rá emlékeztet. Hajrá, a következő csajra, de ne arra, aki elsőként eléd kerül.

Ffi.

2020. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem akarok egyikre sem. Nem érhet mégegyszer ekkora fájdalom
2020. okt. 6. 16:11
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!