Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom hogy ezt jelenthe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom hogy ezt jelentheti vagy félreértem?

Figyelt kérdés
Ha valaki úgy búcsúzott el hogy "ha nem beszélnénk többet akkor minden jót kívánok, de amúgy beszélhetünk" - azt jelenti hogy én futhatok utána de ő le sem fog sz.rni? Ugyanis egyszer sem adott lehetőséget arra hogy beszéljünk... ?
2020. okt. 6. 13:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%
Én is írtam már ilyet egy férfinek. Azért, mert nem mertem már neki írni, de jól esett volna ha ő magától keresne. Adtam volna neki esélyt és nem baratilag. Viszont nem keresett. Így én sem őt. Pedig nekem is hiányzik.
2020. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű hogy igen. Elrakott talonba. Ha van kedve hozzád és keresed oké, de amíg talál mást/jobbat magának számításba se fog venni.
2020. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
34%
Szamomra az is lehet az ertelme, hogy azt varja, te keresd, te kezdemenyezd es nem volna ellenere. Esetleg nem erzett reszedrol erdeklodest?
2020. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
34%

Ez azt jelenti, hogy fél attól, h többet nem keresed, megpróbálja megőrizni a büszkeségét és próbál nem kétségbeesetten kapaszkodni, de megpróbálja megadni a lehetőséget hogy (légyszi légyszi) keresd te.

Szerintem ez eléggé önbizalomhiányos illető.

2020. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Hát igen. Önbizalma az szerintem sem volt sok neki. Letöröltem az ismerőseim közül és egy szintén csak volt közös ismerősünket kérdezgette hogy mi volt ez miért töröltem stb. Mit érdekli ha egyszer nem érdekeltem még 2 betűnyi írásra sem.?
2020. okt. 8. 18:20
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Erdekelted. Szerintem felt a visszautasitastol. Jatszma, taktikazas ahelyetth egyenes lenne. De ez inkabb szerintem kor es embertipus sajatossag nem rossz szandek.
2020. okt. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ha tatikázásból vagy játszmázásból csinálta, akkor se veszítettél semmit, mert egy ilyen ember semmit sem ér. Arra viszont sokkal nagyobb esély van, hogy egyszerűen csak tényleg nem érdekled, csak most piszkálja az egóját, hogy letörölted.

Most még nem látod, de szívességet tett neked azzal, hogy megkímélt saját magától, ne kergess valakit akinek ekkora jellemhibái vannak.

2020. okt. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
55%

17 ugyanmar. Tedd a szivedre a kezed melyikunk nem csinalt vagy csinal ilyeneket, hogy inkabb nem mondom ezt neki mert akkor az lesz helyette ezt mondom hatha jobban bejon neki ez. Es ez a kapcsolat eleje ismerkedos resz ahol mindenki a leheto legjobb arcat probalja mutatni.

Pelda: Sok no arra bukik ha a csavo kb leszarja. Azokat akik meg odavannak ertuk ok szarjak le. Aztan megy a panaszkodas h nekem egy normalis pasi sem jut. Es ez evtizedek ota igy megy...

2020. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem érdekelte amikor elmondtam neki hogy tetszik
2020. okt. 8. 18:44
 20/22 A kérdező kommentje:
Egyébként soha semmi sem tört meg az életben max egy dolog miatt egyszer sírtam az is haláleset volt,de ez már jó párszor megríkatott sőt néha zokogtam is. Nagyon megtört engem. Soha senkibe sem voltam még szerelmes csak belé. De tényleg őszintén igaz szerelmet éreztem iránta. 32 évesen szerintem ez lett volna az egyetlen esélyem a boldogságra. Nem vagyok képes nyitni senki felé és nem is vonz illetve nem érdekel egyik nő sem... Gyötrelmes érzés nagyon. Nem kívánom tényleg senkinek sem... Legszívesebben kiszaladnék a világból... :(
2020. okt. 8. 18:50
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!