Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyulhat hozzám? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyulhat hozzám? L

Figyelt kérdés

Előre is: Tudom hogy túlkomplikálom, de fontos ez nekem, nézzétek el légyszi :)

Van valaki aki 23 évvel idösebb nálam, és sajnos eléggé bejön. Valamikor tök jól esik, azt veszem észre rajta hogy bejövök neki. Ma meg például szinte nem is nez rám amikor elmegy mellettem stb. Egyik ilyen alkalommal amikor elsétált mellettem, amíg jött felém rám sem nézett, és amikor már majdnem elment mellettem akkor visszapillantott rám.

Ez mit jelent? Köszi a normális válaszokat🙏


2020. okt. 6. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy szívesen megdugna, de mégsem akar leállni egy kb. 14 évessel.
2020. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
18 vagyok. De akkor nem pont neznie kene ha meg akar dugni?
2020. okt. 6. 15:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány évesek vagytok.

De én 23 éves vagyok.Nagyon gyakran veszem észre,hogy idősebb férfiak nézegetnek meg próbálnak flörtölni a munkahelyemen.

Olyanok is akiknek felesége van.

Szóval szerintem esetleg külsőre tetszhetsz neki de nem biztos,hogy kezdene is veled.

Viszont lehet,hogy igen.

2020. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#15.30 Akkor lehet, hogy csak beképzeled az egészet. (1-es vagyok.)
2020. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Volt már jopárszor hogy az alakom nézte. Máskor meg ilyen. Meg ha nem néz rám miközben jön felém, akkor utolsó pillanatban miért pillant rám?
2020. okt. 6. 15:42
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#15.42 Ez olyan dolog, hogy a boltban vagy a cukrászdában megnézem az édességeket, mert finomak, de általában nem veszem meg, mert nem akarok elhízni. Tetszik érteni? De az is lehet, hogy játszmázik az illető. A rák tudja. (Még mindig 1-es vagyok.)
2020. okt. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős az dolog, kevesebb korkülönbséggel ugyan

Ha eljön előttem maga elé néz végig, más helyzetben viszont, amikor messzebb van, sokszor bámulgat felém.

2020. okt. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én, magamból kiindulva, akkor nem bírok ránézni egy lányra közelebbről, ha szembe jön, ha nagyon tetszik nekem, és zavarba jövök, ha megjelenik. Olyankor mereven nézek előre, és van amikor az utolsó pillanatban ránézek, vagy távolabbról szoktam nézegetni.
2020. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én 24 évvel vagyok idősebb nálad, családom van, de én is szoktam flörtölni lányokkal. Én is hasonló módon csinálom, szemezek a lánnyal, tudtára adom h tetszik, csinosnak gondolom, de nem akarok tőle semmit. Van aki ezt észre sem veszi vagy nem jövök be neki, de van aki észreveszi és bejövök neki én is vagy csak tetszik neki h megtetszett egy férfinek. tehát a te esetedben is ez a helyzet, tetszel neki, de nem akar semmit. Az, h elmegy melletted és nem néz rád, arra utal, h félénkebb, bizonytalanabb tipus.

Sajnos negatív tapasztalataim is vannak félreértelmezett jelekből, tehát veszélye is van ennek a flörtölős játéknak.

2020. okt. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Te pl szexbe sem mennél bele?
2020. okt. 7. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!